21-vjeçarja rrëfen tmerrin: Vjehrrën e mbyta me duart e mia, i hodha helm në lëngun e portokallit dhe e lashë të përpelitej

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e zbardhur për një krim të kryer para një viti kur nusja helmoi me fotoksinë vjehrrën e saj në Tiranë.

Pas hetimit 10 mujor, Prokuroria ka siguruar një video nga hoxha i zonës.

Kam dy vite e martuar, marrëdhënia jonë nuk ishte e mirë, dhe kisha frikë se ndikonte vjehrra. Një ditë vjehrra erdhi të blinte fidanë, dhe vendosa ta ftoja në shtëpi gjasme për t’u pajtuar.

Aty i hodha në limonadë fotoksinë, dhe vjehrra përpëlitej, aty mendova se do më arrestonin në polici e se jeta ime do merrte në fund.

E mbylla në dhomë, por zëri i saj në agoni, dhe gjatë përleshjes i vura shall dhe më pas duke parë që nuk munda, i vura duart në fut për ta mbytur,” mësohet t’i ketë thënë Marjana Çmeta hoxhës.

27 minuta rrëfim të regjistruar nga Hoxha që i ka shërbyer prokurorisë për ngjarjen dhe arrestimin e 21-vjeçares.

Ngjarja ka ndodhur në datën 30 prill të 2017-ës por vetëm tani policia arriti ta zbardhë duke arrestuar si autore të krimit 21-vjeccaren Marjana Cmeta.

Po kështu në pranga kanë përfunduar edhe bashkëshorti i viktimës Agim Lami, 50 vjeç dhe Arben Saliu, 41 vjeç, kushëri i Agimit.(BW)

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “21-vjeçarja rrëfen tmerrin: Vjehrrën e mbyta me duart e mia, i hodha helm në lëngun e portokallit dhe e lashë të përpelitej”

 1. trojani says:

  Shi shi hoxha, agjet FBI.

 2. ish hoxhe tani papudh orthodhiks says:

  Gruaja 21 vjecare e burri 50 vjec !?
  Tobe restrafullah !!

 3. ali vlora says:

  Nuk eshtr Hoxha agjent por njeri qe zoti e mesoi qe e verteta ” vret ” deri sa te dale e shpirti nuk gjen qetesi. Jane vuajtjet e nje jete qe iken jo nga zoti qe ejep por nga nje kriminel. O Hoxhe kush do qe je une te uroj jete te gjate e pac fate.

 4. mirel says:

  Tema ka probleme mendore. Mesoni te shkruani.

 5. Bushi says:

  Bravo! Hoxha paska bere nje veprim shume te madhe ne zbulimin e kesaj krimnele.Duket qe hoxha me kete veprim,ka bere detyren qe mere nga zoti,dhe mendoje se zoti do t’ja shperblej me te mira.E pershendese hoxhen per kete veprim human qe ka bere.Jame i krishter,dhe e vleresoje larte veprimin e hoxhes.Urime.

 6. Fshataresia qeneria says:

  Dava fshataresh turq shqipfoles. Krijesa me bisht

  1. Tope-tope o papagalos says:

   Ti Fshataresia qene, ke ngaterruar dicka qe e kemi perpara, dhe te madh bile, qe ske asnje aresye ta marresh per bisht. Mqs nuk je ndihesh rraca jone , te kujtoj qe ai “bishti” jone ju ka shtuar rracen dhe per fat te keq te kemi djali tone.

 7. Maelga says:

  Ne kete ngjarje vrasesja duhet te marre ate c’ka i takon nga drejtesia. Kjo nuk diskutohet. Por une kam nje pyetje ne lidhje me hoxhen.
  A ekziston rrefimi si proces ne besimin islam ashtu sic ekziston ne besimin e krishtere?
  Nese po, dhe nese kjo grua e ka treguar krimin gjate procesin te rrefimit atehere hoxha ka bere mekat perpara Zotit.
  Ajo c’ka thuhet ne rrefim ngelet midis klerikut dhe besimtarit.
  Ne raste te tilla kleriku mundohet ta bindi besimtarin qe duhet t’u dorezohet organeve te drejtesise dhe te tregoje krimin qe ka bere.
  Por vete kleriku nuk mund te veproje. Dhe jo me te rregjistroje ne video.
  Kleriku nuk e dinte se cfare do t’i thoshte besimtari. Megjithate ka bere gati videon qe te rregjistronte cdo gje qe i thoshte besimtari.
  Ketu kleriku ka tradhetuar besimtarin.
  Edhe nese ne fene islame nuk ka rrefim besimtari shkon te kleriku per t’u lehtesuar shpirterisht dhe jo per t’u nxjerre ne video.
  Dhe nese kleriku eshte i zoti ai arrin ta bindi besimtarin t’u dorezohet organeve te drejtesise sepse vetem keshtu shpirti i besimtarit do te gjeje paqe dhe shpetim.
  Me vjen keq per ata te tjere qe mund te jene rrefyer te ky hoxha, per cfaredolloj problemi, jo vetem per nje krim. Sepse ky tani fare mire mund t’i shantazhoje.
  Ky klerik mund te jete nje detektiv shume i mire. Por nuk mund te jete kurre klerik dhe njeri i Zotit.

  1. Albani says:

   Do me thene qe po te ishte prift,vrasesja do te gezonte dhe festonte e cliruar dhe e reatuar tashme nga mekati.?
   Sikur nuk e dime ne qe prifterinjte vetem tek rrotulla e kane mendjen dhe askund tjeter o trap

 8. Tope-tope o papagalos says:

  Ti Fshataresia qëne, ke ngaterruar dicka qe e kemi perpara, dhe te madh bile, qe ske asnje aresye ta marresh per bisht. Mqs nuk je dhe ndihesh rraca jone , te kujtoj qe ai “bishti” jone ju ka shtuar rracen dhe per fat te keq te kemi djalin tone.

 9. Turi says:

  Injorante e semur mendore do jete kafsha. Cpun kish me vjeren vjera ne pune te saj. Aaa o Enver ku je se ky popull u kthyhe ne popull shpellar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *