FOTOT: Një kopjace seksi si Taylor Swift

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Taylor Swift mesa duket nuk është aq engjëll sa na është prezantuar.

Videoklipi i saj ‘Delicate’ dyshohet se është i kopjuar.

Mediat e kanë akuzuar drejtpërdrejt se ajo ka vjedhur idenë e një reklame parfumi të vitit 2016.

Yllin e popit Taylor Swift publikoi tre ditë më parë këngën dhe videon e saj të re ku ka marrë miliona klikime.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *