FOTOT: Këngëtarja e njohur tregon fillimet e saj: Kam qenë miss Lapraka

Këngëtarja e njohur Samanta Karavello ka zbuluar se si kanë qenë fillimet e karrierës së saj. Bukuroshja ishte e ftuar në PopCulture ku tha se e ka nisur karrierën e saj në muzikë tepër e vogël.

Madje ajo thotë se para se të bëhej këngëtare ka qenë miss: “Unë kam qenë miss Lapraka, kam qenë mis klasa por edhe mis pallati. Më pas vendosa ti përkushtohem baletit por së fundmi muzikës. Kam pasur disa suksese në jetë”, shprehet ajo. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Këngëtarja e njohur tregon fillimet e saj: Kam qenë miss Lapraka”

  1. Mister Lapraksi says:

    Cfare jurie ka qene qe te ka bere ty miss, ahahhah. Miss klasa ti? Kush te ka genjyer moj goc. Miss pallati?epo ne pallatin tend me 15 banore, 14 ishin meshkuj dhe vetem tike qene vetem femer.
    Mendja te genjen qe je miss, po je nje kukumjacke.

Lini një Përgjigje te Mister Lapraksi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *