Nard Ndoka zbulon pse është arrestuar kryebashkiaku i Lezhës dhe i lutet Zotit që ta mbrojë opozitën nga coptimi

Nard Ndoka ka zbuluar arsyen se pse është arrestuar kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj.

Edhe pse ende nuk kemi një vendim gjyqësor apo hetimet e përfunduara të Prokurorisë, Ndoka duke se ka “investiguar” vullnetarisht çështjen.

Sipas tij, Edi Rama ka si qëllim primat ta gjunjëzojë Frrokajn dhe ka një strategji ogurzezë.

Më tej, ai ka edhe një lutje ndaj Zotit që ta mbrojë opozitën e cila po shkërmoqet disa-ditës nga lëvizjet masive të këshilltarëve të saj në bashkitë e disa qyteteve.

“Qeveria braktis dhe shantazhon Bashkitë që drejtohen nga opozita!

Shkodra është totalisht e përmbytur nga uji.

Reshjet dhe keqmenaxhimi i kaskatës së Drinit kanë krijuar një situatë tej mase emergjente!

Kryeministri hesht, ministrat sulmojnë Bashkinë, banorët dhe pronat e tyre në mëshirë të fatit!

Sondazhet e nxjerrin rilindjen sërish të humbur në Shkodër e Lezhë, ndaj kryeministri ka hartuar një strategji ogurzezë: të godasë Shkodrën me indiferencë e varfëri dhe të gjunjëzojë kryetarin e Bashkisë Lezhë me pranga dhe presion politik ndaj çdo zëri opozitar!

Zot na ruaj nga kjo racë e keqe!,” nënvizon Ndoka. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “Nard Ndoka zbulon pse është arrestuar kryebashkiaku i Lezhës dhe i lutet Zotit që ta mbrojë opozitën nga coptimi”

 1. Kombi says:

  JA ,KETO JANE TURPI I SHQIPERISE .

  1. Sbasti says:

   Turp dhe per perdhosje te flamurit tone qe duket si svastike hitleriane.

 2. Loreta says:

  Zot na ruaj nga budallenj si ti

  1. Asad says:

   Ore idjot kontrollo gruan e mos u mer me poltik

  2. Gjadri says:

   Burre ma kar ma injorart ma i pa burre pa i pa bese nuk ka e nuk do te kete ky vend

 3. Muli says:

  Leonard Ndoka o shpresa e vetme per shpetimin e opozites !!!
  O gjeniu i politikes shqiptare ?????
  O filozofi i madh i ketij populli @@@@@@
  O ndershmeria e ketij vendi ££££££
  O perfaqesuesi tipik i …..antikorrupsionit %%%%%
  O debili klasik i Shqiperise ######

 4. saliu says:

  Neqoftese ka nje palle ne Parlamentin e Shqiperise, Ky eshte Nard Ndoka.

 5. Kuçka says:

  Pa pa pa sa i zgjuar je more Nardi!
  Edhe bytha te ka tru!
  Po sa mire qe i lidh gjerat moreee!!!

 6. Treviso says:

  Une do thoja: Zot na ruaj nga njerzit si puna e hajvanit si Ndoka.c

 7. Nard Cari says:

  Kllouni i cirkut,gaztori nard palle ndoka qe eshte me i vogel se kjo koka e ketij timit kur don te derdhet.Hajde palle cari hajde nard “filozofi” Hahahaha

 8. Ardi says:

  Rilindja ne Lezhe ka fitu Nardi !

 9. qazim says:

  Zoti na ruajt ne nga idiote si ti.

 10. alfredi says:

  Akoma jeton ti mor trushkulur ,sa keq !

 11. Dran Ndoka says:

  Sepse ne kohen e Sali Qoftelargut, Shkodra dhe Lezha lulezonin nga zhvillimi. Akoma nuk e kuptoni qe njeri krah eshte m*t dhe tjetri sh#rre. Kurse ti o Dran Ndoka ke qene aleat me te dy llojerat e ujrave.

 12. Viola says:

  O rrote je mesuar me kohen e shkuar ku arrestimet i bente politika,kjo tregon se ajo cka po behet me drejtesine nga nhera ane ju hyn nga tjetra ju del vaj medet me deputete te tille se cmund te presim .Duhet te mesohi ore zoterinj qe ligji eshte ligj dhe sejcili duhet te pergjigjet per veprimet e tij politika ska pse fut hundet,popullit i intereson lufta kunder korrupsionit jo te kujt krahu jane te korruptuarit.

 13. Nard Ndoka says:

  Menyra me e mire dhe e vetme per te bindur nje idiot se e ka gabim eshte t`a lejosh te shkruaje çfare i thote mendja e tij!!

 14. xoni says:

  KY ESHTE DHE DO TE MBETET POLITIKANI ME I MODH I VENIT TONE………ME FALNI POR KY ESHTE RROT K*RI KOMPLET…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *