FOTOT: Dua Lipa ekspozon hiret në Instagram

Dua Lipa është vendosur sërish në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka zgjedhur të ekspozojë hiret e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka mbuluar fytyrën me dorë dhe ka shkrepur një selfie para pasqyrës.

Postimi i saj ka marrë mjaft pëlqime nga fansat e saj në Instagram. (TemA)

5 komente në “FOTOT: Dua Lipa ekspozon hiret në Instagram”

 1. Dua lipja says:

  Rita ora ta dhjet! Dukesh si sharbajge para saj! Ske as bythe as gjoks, vetem ca buze qe kari do te duhwt te ri mire ne te dhe asgje! Kurvicke e vogel dukesh! Kujdes me fotot w tjera sa ne e shkrefe motra!

  1. Dritan says:

   Mos fol marrina Dua esht Yll kurse Rita eshte jevge

 2. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  A mban mend moj
  kur ta hipa
  deshe – s’deshe
  Dua Lipa.
  ***

 3. Lani says:

  Yll fare eshte dua te duam

 4. XheJ eN Bi says:

  Këto janë lajme sa për të mbushur faqet e gazetës.Në gjithë.atë perdonel të Gazetës nuk ka asnjeri Instagram?
  Lexova shkrimin dhe hapa Instagramin dhe pash se kishte marë vetëm 121 klikime dhe një i bëra unë dhe u bën 122.
  Këto janë mjaft klikime ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *