Gazetarja rrëfen pozicionin e saj të preferuar në seks: Si vajzat e ndershme

Dy gazetaret shqiptare Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë qenë mbrëmë pjesë e emisionit “Elitë show”, ku i kanë drejtuar pyetje “thumbuese” njëra-tjetrës.

Një ndër to ka qenë pyetja që Fatma i bëri Aulonës rreth pozicionit të preferuar të kësaj të fundit në seks.

E gazetarja nuk ka nguruar të përgjigjej.

“Misionari, si vajzat e ndershme.” (TemA)

9 komente në “Gazetarja rrëfen pozicionin e saj të preferuar në seks: Si vajzat e ndershme”

 1. armand says:

  Uauuuu , shume vajze e ndershme .
  S’na thate nese u be’ flak e kuqe nga turpi ?

 2. X. says:

  e,çfar nderi ka ne sex.
  alore.zeks kulturel me bythe perpjet……

 3. tomsojeri says:

  Prodhim “demokracie ” e “lirie” ,kjo “gjelll” shqiptaresh kazani ,qe te peshtiros !Kto lloj plerash ,nuk di ku gjinden dhe a kan familje ,nen .bab, motra ,vllezer e reth ,apo ajo kamera e qelqt qe i “shikon” i xhvesh nga turpi ,e kujtojn qe kjo “lirshmeri” banale ju ngre vlerat !!!
  Cfar zhveftesimi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 4. Lazi says:

  Goxha vajz
  Punon forte per bukjen e gojes

 5. Ohoooo says:

  Po nese jane dhe keto gazetare ,atehere ramet paste gazetaria
  Se si I nxjerrin keto dy zhabat ne ekran
  Nivel rrugesh
  Sa poshte kemi rene ,,,,
  Turp ato ekrane qe ju japin hapesire ketyre rrugaceve ,,,

 6. dogu says:

  Dhe Haxhialiu per vete tha: Une preferoj stilin “dog anal”.

 7. Rocco Siffredi says:

  Bravo gazetare e seksit! D.m.th me pozicionin misionar mbetesh prape e virgjer, me pozicionet e tjera nuk je më e ndershme. Hajde tyryfyçke, hajde.

 8. fiqo says:

  TV klan= fole kurvash, orgjish, lezbos, gays…….asgje me teper……!

 9. ilir hoxha says:

  kjo eshte femra me idiote qe kam pare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *