“Kthehu të shkatërrojmë Ramën dhe Bashën”, Kreshnik Spahiu i premton vatanit rikthimin e madh: Do e ndezim së shpejti

Ish aleati i kryedemokratit Lulzim Basha duket se ka ndërmend të rikthehet sërish në Shqipëri pasi emigroi  i zhgënjyer vitin e shkuar.

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi reagon herë pas here në Facebook, ku kritikon politikën shqiptare duke premtuar se do të rikthehet shpejt për interesat e vatanit dhe të shpëtojë shqiptarët.

“O Kreshnik Spahiu sinqerisht nuk po e kuptoj si eshte puna me ty qe nuk kthehesh prap ktheu ti shkaterrojme keto legena ne krye Edi rama e Lul tradhtari qe e fundosi PD” shkruan një komentues. Ndërkohë Spahiu i jep fjalën se “Je patriot e vertet dhe besnik. Do e ndezim se shpejti vlla”

Spahiu dha dorëheqjen nga politika vitin e shkuar duke deklaruar se bashkë me kreun e Partisë Demokratike Basha, ngritën gënjeshtrën e madhe që e quajtën “Çadra e lirisë”. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në ““Kthehu të shkatërrojmë Ramën dhe Bashën”, Kreshnik Spahiu i premton vatanit rikthimin e madh: Do e ndezim së shpejti”

 1. Al says:

  Hahahahahaha! Kthehu Nik se na u be bajat portokallia ka ngel pa material Hahaha!

  1. Flm says:

   Pa na thuaj o Kresho ne Greqi qe shkove sta vari njeri, …. aha harova qe ky Koqe-Ziuqe, vrapin e kishte nga Anatolia tek burazeret Turq.
   C’te duhet emigrimi o mavri, rri ketu tallkarin me patriotizma qe te perfitosh, nuk shikon Ramutin, duke shitur patriotizma tek Qorrat, shkon per 4 vjecarin tjeter.

 2. More di gje njeri ,punon ky andej,me se meret,me se jeton?

 3. undefined says:

  O zot sa te pafytyre jane !

 4. Lili says:

  Po po ,me dezertoret fitohet lufta ndoshta?
  Pffff,e pati puna e ketij:u pa se si shet Atdhrun per interesat e tij…

 5. Çeçua says:

  Minjtë si ty , vetëm haleve bredhin ! O Kreshnik pordha🤣👾

  1. anonim says:

   Dhe po o kthye ky dhe largqofte bashkohet me Baxhellen atëherë shume shpejt mund te mare pushtetin ky zagari qe la nam, , i

 6. shqip says:

  O idiot ! Ti edhe ke semafori je i tepert . Ne metro te zene me shkelma . Prandaj thua ; Po kthehen ne Shqiperi, se atje lulet i hane gomeret . Si ky ufo ketu larte , qe kerkon Spahi sorren te shpetoje vatane .

 7. undefined says:

  O zot. Kush iku dhe nga do kthehet or ….se vetem emrin ke se Kreshik nuk je. Mbase prinderit e tu kane shpresuar shume me ter se ç’ dubet.

 8. Fatosi says:

  Mjere populli qe eshte vjedhur nga keta edhe pastaj ankohen,betonen,bejen autokritik,pendohen,etjera tegjitha me lotet e crocodilit
  Popull budalla qe u shkon nga mbrapa budallenjeve dhe hajdutave

 9. taraboshi says:

  Hajde “o trim se na mori malli nga na humbe se pa ty nuk behet Shqiperia “.Hajde se do ta shtrojme rrugen me tapet te kuq qe ne Rinas deri ne Tirane se jena tha per ty por kujdes se nga qe disa qe i ka marre malli me shume qe e din ti ose po ta them une pra ato te çadres dhe kujdes se mos te mbysin prej mallit qe i ka marre .

 10. Germicoku says:

  Ktheu ,o Kreshnik ,ktheu ! Si po bene ky popull pa ty ! Eh ! Sa na pervelove,o Kreshnik, kur u largove! Ktheu- ktheu ,se e mjera Shqiperi nuk bene dot pa ty. Kishim rene ne qetesi pa ty. Po pse u inatose aq shume e ike ,o Kreshnik! Te tha Saliu : “Kerkoi Rames pese deputet” e
  Ti ia kerkove ,por ai nuk te degjoi . E ti u revoltove. Doli si trim qe je ne sheshin “Deshmoret e Kombit” “Do bie edhe une deshmor”-the,por Rama edhe ketu nuk ta vari teneqene. Shkove me Lulin. Ne fakt ishe me Saliun. POedhe Saliu nuk ta vari jo vetem teneqene ,por edhe legenin. E ti ike .ike ena le akull. Shkruane i ziu Adriatik Leka nga Lushnja,po si duket edhe ate nuk e degjon njeri . Ja u ktheve e lum si ne ,po Amerika ,more Kreshnik,Amerika , si do te beje pa ty? Ehhh ! mjer ne e lum Amerika! Ohoooo se gabova ! ” Lum ne” e “Mjer Amerika “

 11. Ohoooo says:

  Kthehu Kreshmut se po te pret Nard Ndoka
  Ju jeni e.ardhmja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *