Përgatitjet prag Kamza, Partizani zhvillon test miqësorë kundër ekipit të dytë

Skuadra e Partizanit ka zhvilluar sot një test miqësor me ekipin e dytë Partizani B.

Takimi është zhvilluar në “Qendren Stërvitore të Ekipeve Kombëtare” në Kamëz në orën 13:00 .

Një miqësore e cila i ka shërbyer trainerit Dalipi dhe stafit teknik të testojnë gjendjen e lojtarëve duke përfituar edhe nga pauza e kampionatit.

Një pjesë e lojtarëve të ekipit të parë u aktivizuan te Partizani B përgjatë pjesës së dytë.

FK PARTIZANI 6 – 3 FK PARTIZANI B

Shënues: Lukas, Abdurahimi, Progni (dygolësh), Gojkoviç, Trashi/ Bajramaj,Gjeçi, Abdurahimi

Formacioni: Sylenji ,Atanda, Culum, Fejzullahi, Kalari, Sulejmani, Telushi, Ramadani, Lukas, Abdurahimi, Çani

U aktivizuan pjesën e dytë: Hida,Ibrahimi, Gojkoviç, Kotobelli, Belica, Trashi, Batha, Progni, Asani

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *