FOTOT: “E qetë fillon vallja e Kukësit, por ta merr frymën”, plas humori në rrjetet sociale

Krahas zhvillimeve të bujshme që kulmuan me protestën ndaj tarifës në Rrugën e Kombit, rrjetet sociale kanë përcjellë me humor ngjarjet.

Më poshtë në galerinë tonë virtuale, do të mund të shihni disa prej memeve më pikante që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

Hidhini një sy. (TemA)

16 komente në “FOTOT: “E qetë fillon vallja e Kukësit, por ta merr frymën”, plas humori në rrjetet sociale”

 1. Gazetar BE says:

  Duhej protesta e Kuksianeve te Mulit qe Rama te dilte nga Facebook dhe te njihej me realitetin e hidhur te Shqiperise Socialiste.

  As gallata as turpi nuk i ben pune gjendjes skandaloze ku ndodhet shteti Narkotik Shqiptar.


  Mbani mend, vetem konfiskimi i pasurise marramendese qe disponojne dhe e kane te fshehur i ben esell apo zap,hajdutet e pushtetit dhe parlamnetit. Burgu eshte per burrat, dhe keta jane vecse plehra.

  1. Ira says:

   Mos, mor burrë mos i ofendendo plehrat…se ato hyjne me ne punë, me shumë, SE politikanët shqiptar…

  2. Anglo-Hasjani prej Shishtaveci says:

   Qka je tuj thon or taj. Kta magart goran le ta bojn ene ni protest per Bleona Maten qi ka hum qy prej 2010, apo s’ka problem se ka ik me pune n’Angli tu bo noi paund me leje t fisit qi i ardhka keç per per 5 pare t’Europit.

 2. Nina says:

  TI HANI MUTIN QEVERISE DHE RAMES MORE KRIMINEL TE SHTETIT E TE LIGJIT.. MIRE BAJGA TE SERBIT SALI E SPIUNIT FLAMUR MUTIT

  1. AZ... says:

   O Nina Vere nje fotografi ne komente se na plasen topet

 3. Malo says:

  Hahaha Nina Po te vjen Bytha era Mute eeeee provoje te hashe ate cfar keni bere per gjithe keto vite….

 4. Anglo-Hasjani prej Shishtaveci says:

  E muret vesh pse i dogjen sportelet e pageses “skocezet” gorane? Vetem se ishin venos ne krah te kundert e meqi i kon t’xhith makinat me timon anglez nuk do kishin munci me ndihmue ekonomine shqyptare. Sapo t’ korixhohet ky gabim ata jon gadi me pagu ene 10 paund per me vizitue kushrinat n’ Bathore.

 5. degea says:

  O ED RAMA ik er burr mos i mer me te mira shpellaret se behen me te kqi mos i lsho pe mos u bej si veri parkut se na flliqe , taksen mos e hiq kush ka ber deme ti paguaj me sali lushen perpara , por qe te kishe autoritet or njeri sali pleren duhet ta çoje ne hetusi , kur rri i lir e bredh per qef ai qe shkaterroi shqiperin e vodhi e vrau e shiti tek greku , burr fryk nuk e ka me shtetin tend , nuk ishin budallej elektorati qe te votoj qe gjen epar kerkuan saliun ne burg , po ti nuk ke byth , rri sa te rrish ne ate vend pune dhe lerja prap saliut tja qi kurven kti mileti se nuk meriton me shum , ktyre po si qive nonen nuk te thon bab.ti çoj prap ne fis si ne xhungel shpellaret shpellar do vdesin.

 6. do vijë një ditë says:

  Ka valle te tjera qe jane me te fuqishme. Ja do ta shikoni dhe pastaj do te me thoni. Degjova dhe pashe ne tv nje kuksian qe thoshte: Kukesi ka votuar per Sali Berishen dhe per ate do votoje. Ai nuk e ka marre vesh akoma qe Sali Berisha “ka vdekur”. Pra , e kuptoni se kush e beri protesten dhe dogji pronen? Banditet.

 7. . says:

  … Kuksianet dembelat nr. 1 ne Shqiperi …. vec DRU ME PRE duan me bo …. ha,ha,ha,ha

  1. UjkuTomorrit says:

   prandaj jan t gjithe ne angli se jan dembela o fiiiis

 8. edi rama nje Gentil Kanard,apo ahmak me deklara Galopante.
  tani eshte vetizoluar dhe vetmja shpres e tij eshte ikja ne azil ne turqi.
  çorapa e kuqe,syzet dhe facebooku-t te tij,i ka dale boja.
  veshtire se do shkoj deri ne fund mandati,dhe Adios per jete ardhja ne pushtet.

  1. Anglo-Hasjani prej Shishtaveci says:

   Po ti nga cila shpelle po shkruan, nga Dragobia apo Kolesjani?

 9. AZ... says:

  O Nina Vere nje fotografi ne komente se na plasen topet

 10. moni says:

  edit t`i rruani koqet, ejani me rradhe tani, Lulka, Monka dhe disa qe lajne bolet e Sales…..

 11. Shqiptari nga Anglia says:

  Jo vetem kuksianet por te gjithe maloket ne pergjithesi, merren vetem me spiunlliqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *