Sali Berisha paralajmëron Ramën: Po përgatit akte terroriste, por mos guxo se do përgjigjesh, ja ç’më shkroi punonjësi dixhital i FNSH-së

Sali Berisha thotë se sipas informacioneve dixhitale, kryeministri Edi Rama po pregatit akte terrorizmi.

Ish-shefi i qeverisë ka bërë një status në Facebook, ku tregon se ka marrë informacione prej një punonjësi dixhital të FNSH-së i cili e ka informuar se Rama po e bën vetë planin për të kapur shtetasit që janë për ndjekje penale.

“Edvin Kristaq Rama, i udhehequr nga urrejtja e tij pregatit akte terrorizmi shteteror ndaj qytetareve te tij!

Punonjesi i FNSH dixhital denoncon:

Skenarin terrorist, hakmarres te Edvin Kristaq Rames ndaj heronjve te Kukesit qe i thyen turinjte. Me kete rast paraljmeroj Edvin Kristaq Hakmarrjen se do pergjigjet personalisht ndaj çdo akti te terrorizmit shteteror ndaj banoreve guximtar te Kukesit, Hasit, Tropojes!

Lexoni mesazhin e tij. sb

“Përshendetje Zoti Berisha.Jam nje punonjes i 712 fnsh tirane Dua tju bej me dije se me urdher nga lart ne drejtori shefi fnsh lorenc shehu po pergatit skuadren per te marre ne qafe kuksianet e tjere qe jane ne kerkim me forma te kundraligjshme.ju lutem publikoje se gjera te liga kan ne mend ky ushtar dhe servil i qeveris qe merr gjoba per te punuar ketu bejini thirrje xhafes se krimit ta largoje sa me shpejt ju lutem se po marrim urdhera per te ushtruar dhune ne vellezerit tane me respekt anonim te lutem” nënvizon Berisha në Facebook. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

33 komente në “Sali Berisha paralajmëron Ramën: Po përgatit akte terroriste, por mos guxo se do përgjigjesh, ja ç’më shkroi punonjësi dixhital i FNSH-së”

 1. Tironsi USA says:

  Krimineli mendon se te gjithe i mendojne gjerat si ai,dhe Sali Qeni ato qe ka bere vete i mendon se mund ti bejne dhe te tjeret.Ne 97 kur ky kriminel dha doreheqje si president, populli i Tiranes dhe gjithe Shqiperise nga gezimi zbrazi armet,sidomos ne Tirane,edhe sot kur drejtesia ti vere hekurat kesaj monstre gezimi do jete dhe me i madh.

  1. Bardhyli says:

   Ti mendo se populli Shqiptare eshte i urte, dhe nuk do te beje gje ty o Sali Serbi, por ti do ta shohesh qe ky popull Shqipetare do te kalbi ty dhe banden tende Serbo-Ruse.

  2. Tramaxhiu says:

   Qeni plak Sali Berisha hedh gurin e fsheh doren. Ai ka mendje kimineli diabolike. Ai duhet eleminuar i pari.

  3. Kapit Tupalla says:

   Aktet teroriste mund të ndodhin vërtet, por nga dora e Sali Berishës. Mos e neglizhoni këtë mundësi !!!

 2. Enver, The Great says:

  emri i kesaj monstre eshte Willjam Biberaj..
  .
  eshte e pafaleshme per shtetin amerikan qe nga;

  Bushi senjor
  Clintoni M
  Bushi i vogel
  Clintoni F
  Obama 1
  Obama 2
  dhe tani nga Tramp

  po e perdhosin kombin shqiptar
  me kete Perbindesh qe mbahet akoma me teorine kanibale te antikomunizmit..
  .
  Ne dac besoni apo..ne gop te semes te shkoje Edi Rama
  por nese Donaldi i vogel I Tiranes
  dhe ai i madh i Washingtonit
  nuk na i heqin qafe berishe-pinocetin e tyre
  dhe une anti enveristi i stazhionuar them
  NA FAL ENVER…PASKE QENE PROFETI BOTEROR I SHEKULLIT KALUAR
  .

 3. ! O te qifja budallan i dergon sms sales pale c’kujton se po ben . Na na se tani me erdhi dhe mua 1 informacion! O sale aksioni fillon sot ne mes nate! Lajmero heronjt te ikin maleve. Ose jepi celsat e kulles ne vicidol te fshihen atje deri sa ta rrezojm Rramen dhe Xhafen e krimit! Hahaaaaaas

  1. Roberto says:

   Po pse vertet beson ti se ka kohe njeri te merret me Saliun?? Ai ne shumicat e rasteve i sajon vete ose ka ndonje informacion nga spiunet qe kane qene bashkepunetore me te ne krime te ndryshme dhe tani qe po ju vjen ora e gjykimit mundohen qe te tregohen sa me te devotshem ne sy te partise.Mendojne dhe i genjen mendja se do kthehet koha e Saliut prap ne Shqiperi??? KURRE. Saliu do gjykohet per krimet e bera dhe s’ka asnje qytertar,fshatar,katunar dixhital qe ta shpetoje.

 4. orli says:

  O sali karaxhici! Te pallofsha familjen serbo-boshnjake, keto mashtrimet qe thua vetem militantet e tu budallenj mund ti besojne! Edhe sikur te kete plane ato nuk mund ti dine policet e thjeshte, vetem k/ministri, ministri i brendshem e komandanti i repartit e kur te nisen me sherbim, drejtuesi i operacionit.Harrova edhe liria e di se i ka treguar dashnori i hershem Ali Alushani.

 5. I drejti says:

  Doli prape mortja. Akoma nuk ke vdekur more kerme. U bere lolo ne pleqeri more kriminel i ndyre, more mut muti.Ptu race e keqe, hajdut i ndyre.

 6. fieri says:

  kam nje urim per te gjithe shqiptaret per pashke… DO ZOTI I FESTOJME PASHKET E TJERA PA KETE QOFTELARGUN INTRIGANT ,

 7. niki says:

  Ka qene president shteti ,kryeminister sikur te benin neper vendet demokratike te gjiehe ish-et keshtu siç ben Berisha çdo te ndodhte!.Por ish-i yne éshte diçka e veçante.

 8. Cuku says:

  Ky trapi ja ka.dhjere edhe « Portokallise» ,,edhe « Al Pazarit»
  Sali Karaxhicit ,po I vjen ngordhja

 9. Sigurimsi i Shikut says:

  Kush ka sy,te shikoje dhe lexoje dhe veshe te ndigjoje ,e kupton dhe e vlereson drejte ,kete qe thote ky.Sherbimet partnere,sherbimet e brendeshme,kane pasur te dhena dhe kane te dhena,kane informacion te sakte se ne Shqiperi krye banditi Sali Berisha bashke me banden e tij,po pregatitet per ndonje vrasje dhe te akuzoje mazhorancen,per te perfituar politikisht dhe per te krijuar situata destabilizuse,vetem e vetem qe ti shpetoje drejtesise dhe te destabilizoje vendin,per kete nuk ka asnje dyshim ,po me nje ndryshim,se banda e tij eshte super e monituruar,plotesisht e indentifikuar,me emer ,mbiemer,race dhe ngjyre,por populli duhet te jete vgjilent,mos te pranoje te futet ne vathen e tij dhe te mos pranoje qe hallet e tyre,problemet,qe nuk i ka te pakta,te lihen ne dore te tyre

 10. Prok. says:

  Ti te ha mutin!
  Ti je gerdalle. Vjetrersire kinezo sovjetike qe perlyhesh me mutin tend.
  Ty dhe luleshtrydhen tende ju ka poshte tavolines qe i beni gojore dhe ste ben keq se nje bole si ty i duhet me shume se 100000 vota, po ruaju nga gjaksit se do ta sjellin Xenin ne arkivol, po sta arrestoje me pare Arta Marku.

 11. Texas-usa. says:

  Ekstemisti sunit abu rama Stop ksenofobin kunder Demokratve.
  Shqiperia nuk behet pronë private e klanit ps.

 12. j says:

  Perse zoti ka hedhur në shqipëri ndyresirat me te poshter
  qe njerezimi ka prodhuar gabimisht ?’

 13. X. says:

  Mjafton nje proteste me slloganin,suniti islamik,pinjolli i edoganit ik,dhe vete b-e,ja e arreston klanin kolumbia ps.

 14. kunji says:

  Edi vetem terorist nuk eshte o Sali krimineli ,ti je njelloj si Enveri per te vrare se boll ke vrare keto 27 vjet por per hundesh do te dalin mos mendo se do ti gezoshe sepse ti ke inkriminuar gjith familjen gje qe se beri as Enveri.

 15. mirel says:

  Dhe Ramiu do shpenzoje dhe 3 milion euro per Vettingun. Thua eshte kaq e veshtire per te gjetur kriminelet

 16. Monitor says:

  Na herngri shpirtin ky vellai i Karaxhixh
  O idiot ata 13 qe kane shpetuar jane ne te vertete personat qe duhen cuar para drejtesise. Biles per mua dhe do bija dakort: kapni ata te 13 qe jane me te poshtrit, ndoshta te shtur nga ustasllaret lindor per destabilizim) mos vrisdni asnje, lironi pastaj 23 te arrestuarit. Populli i Kuksit mund te ndihmoj.
  Ata te 13 plus Salen 14, do te ishte ndoshta ajo qe duhet. Ne kete rast hallall ” dhunen”. Shqiperia po ecen para. Shpresat per ne Be po rriten. Reforma vijon!

 17. Dixhital H says:

  Prit kur pas nje muaji te dale urdher arresti i Shkelzen Berishes.

 18. Iliri says:

  Duhet te percjellet nga agjensit e sigurise ky njeri me mendje te semuar duke marre te gjitha masat sepse ky mendje e shpirt prishur po te kete mundesi nuk do te hesitoje asnje moment per ta djege e shkatrruar Shqiperine .Ai kete e ka deshmuar disa here duke i vene flaken Shqiperise.Shkatrrimtari dhe vrasesi me i madh i Shqiperise eshte Sali Berisha dhe kete perpara e ka bere per pushtet,tani qe po i shterngohet laku i drejtesise ne fyt ky eshte ne gjendje traumatike shpirtrore dhe do te perdore te gjithe killerat dhe kriminelet qe ka ne dore per te bere hatane neqoftese nuk ndalet.Do te ishte mire per te gjithe qe drejtesia te veproje dhe ta izoloje nje ore e me pare kete mendje kriminale,kete njer qe vrau shpresat dhe ardhemerine e shqiptareve tash tri decenie.Kercnimi qe i bene Rames nga i cili deri sot nuk ka ngordhur qofte edhe nje zog ,vetem tregon se ky njeri mendje semuar mat me kandarin e tij dhe eshte ne gjendje edhe me qmimin e gjakderdhjes dhe shkatrrimit total te shqiperise te shpetoje nga venja e drejtesise per jete e pafajshme dhe shkatrrimin e hajnin qe ka bere ky i semuar mendor i veshur me pushtetin me te larte ne te kaluaren.Shpirtat e pafajshem te viktimave te gerdecit e Bulevardit dhe qindra te tjereve klithin per drejtesi.drerjtesia duhet urgjent te veproje sa nuk eshte vone.Pinoqeti shte edhe e i vjeter kur drejtesia e perplasi pas hekurave.

 19. ish ps. says:

  Rama dhe gjithe ps jane rendit ne klanin horror putin-erdogan-bashar al asad dhe konferenca islamike.
  kjo aleanca e tmerron donald trumpin dhe evropen.

 20. Devolliu says:

  Ha MUT o Sali, Ha !

 21. shkelxen koqja says:

  te skerdhesha nerin e familjes dhe gazeten qe po lexon o malok i ndyre po terrorist je ti e jo rama more alpin shpellash

 22. Lezha77 says:

  Ti ke marrë fund.
  Tani je kthyer për së gjalli në një kufomë si Musolini, që të gjithë e pështyjnë, e shurrojnë, e poshtërojnë publikisht.
  Është fundi i një njeriu pa pikën e respektit ndaj vetes. Inferior, i trashë, idiot, frikacak, histerik, delirant, nekrofil, që mundohet të stimulojë dhunë, por që të gjithë e sodomizojnë publikisht, biles edhe Basha që të nxjerr si xombi rrugëve, për të trembur fëmijët, për të gajasur qeverinë dhe për të bindur ndërkombëtarët me aftësitë e tij prej idioti reformist, me kufomën tënde krahëve.

 23. KUR KY THOTE KETO GJERA PER RAMEN,,,DUHET BERE KUJDES SE PO PREGATIT DICKA VETE,,,DHE DO JA ADRESOJE RAMES,,,KUSHEDI SE KUJT ALPINI DO JA VERI KOKEN NE TEPSI,,,SI 2 PRILLI,,,

 24. Kastrioti says:

  Saliu vepron sipas instruksioneve te agjenturave serbo-ruse per te bere lemsh edhe njehere kete venddhe shpetuar koken e shpuren e tradhetareve dhe hajduteve te ketij vendi , por fundi i tij do te jete i keq. Ky popull do ta terheqe zvarre per se gjalli per dhimbjet e pafund qe i shkaktoi.

 25. Salihhi iliri luli dhe mona karaputanat says:

  salih karaputana familjarisht karakurva rraca me e shkerdhyer qe ka njohur historia e vendit mundohet te gjej menyra per te shpetuar vrasjeve makaber dhe mega vjedhjeve bashke me ilir meten dhe lulqimin
  Te te varrosin te gjalle oooo karaputane serbe

 26. Arber Iliri says:

  Ky duke qene se s’ka lene gje pa bere kur ishte ne pushtet mendon se te gjithe jane si puna e tij.Ik ore psikopat i koruptuar.

 27. alphade says:

  Monstra e Vicidolit , cdo gje ben apo ka ndermend ta beje vete,ia
  atribon te tjereve,kundershtareve politike,sidomos paranoja e tij
  kunder “Edvin Kristaq Rames” ! E thekson emrin e babait te Edit,
  njeri shume inderuar,nje nga artistet me ne emer te vendit tone,
  me synime krejtesisht fundamentaliste te karakterit te ISSIS- it .
  Pa izolimin e ketij fashisti ,dijeni mire o shqiotare ky vend nuk do
  te kete dhe as do te beje prokopi. Ky hajn, kryekriminel,e kryema-
  fioz eshte pikerisht kryeterroristi qe po perpiqet te destabilizoje
  vendin duke u lidhur jo me rusin apo serbin,sherbetor i te cileve
  dihen por edhe me Satanasin er te mbrojtur interesat e veta te
  plackitjes se prones se popullit shqiptar dhe per te evituar Recin.
  Por ky Donkishot i shek. 21 nuk mund ta ktheje rroten e historise
  mbrapsht. Never ….!

 28. Timi says:

  Vdeksh qe tani o sali krimineli!

 29. Shqiptari nga Shqiperia says:

  Asnje nuk te dergon sms ty mor hor i poshter , asnje qytetare shqiptare nuk ngaterohet me ty , shpifes i ndyre , thjesht manipulon lajmet e servilave te tu ne shish , dhe i perdor per interesat e tua . Prit te mbylli “rubineten e informacioneve ” te shish-it Rama dhe sdo kesh mundesi te llapesh ne fb si grate e keqia , plak ngatrestar , dhe pa piken e sedres , .njeri pis i ndyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *