Mbyllja e qepenave, reagon Rama: Politikanët pa atdhe u tallën me njerëzit, tregjet janë jashtë skemës së TVSH

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas protestës së sotme nga biznesi i volë i cili mbylli për një orë qepenat pasi janë kundër skemës së TVSh.

Përmes një statusi në Facebook Rama e cilësoi protestën e uljes së qepenave në tregjet bashkiake një tallje me njerëzit nga politikanët pa atdhe.

“Protesta e uljes së qepenave në tregjet bashkiake tallje e madhe me njerëzit nga politikanët pa atdhe!

Sepse tregjet JANE JASHTE SKEMES së TVSH!

Ne bëmë ZERO taksën e Biznesit të Vogël dhe futja në TVSH e të vegjëlve nuk rrit aspak barrën mbi ta po siguron kontrollin e të mëdhenjve”– shkruan Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Mbyllja e qepenave, reagon Rama: Politikanët pa atdhe u tallën me njerëzit, tregjet janë jashtë skemës së TVSH”

 1. lalai says:

  Ju jeni pa atdhe o legena te gjithe.
  Ju jeni karagjoze e vrases.
  Ju keni fat po shume fat qe shqiptaret nuk ju a bejne sot ne 2018 si Caushesku te gjitheve.
  Kontrolli TVSH o legena dhe avzioni vjen nga VILMA,KASTRATI,SALILLARI….ETJ O BQ.
  BITHEQQQIIIIRRRAAAAAA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *