VIDEO/ Momenti tragjik: E moshuara përfundon në lumë, askush nuk e shikon

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti kur një e moshuar me aftësi të kufizuara ka përfunduar në lumë bashkë me karrocën e saj.

Ngjarja ka ndodhur në parkun Yangpu në Shangai të Kinës , teksa e kujdestarja e ka harruar 90-vjeçaren, pasi po diskutonte me disa persona të tjerë.

Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë shihet momenti kur e moshuara përfundon në ujë.

Fatmirësisht 90-vjecarja është shpëtuar nga tre burra dhe nuk ka pësuar lëndime serioze. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *