FOTOT: Kur dy motra Kardashian pozojnë me bikini

Ato janë motra më të përfolura dhe më të famshme në botë.

Dhe Kourtney e Kim Kardashian kanë reklamuar thuajse çdo ditë në rrjetet sociale format e tyre mahnitëse gjatë pushimeve në “Turks and Caicos”.

Këtë herë duket se motra e ka lënë në hije “fenomenin” Kim.

Kourtney, 38 vjeç, ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto duke ecur krahë motrës së saj në plazh, dhe dukej e mrekullueshme me bikini ngjyrë blu. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *