FOTO: Momenti kur Ditmir Bushati i kundërpërgjigjet sulmit të Flamur Nokës

Ministri Ditmir Bushati ka reaguar pas sulmit të Flamur Nokës dhe fyerjeve nga deputetët e opozitës.

Pasi u qëllua me miell dhe vezë, ai i është kundërpërgjigjur ligjvënësit Flamur Noka duke e lagur me ujë.

Edhe pse gjendja ishte mjaft e tensionuar, duket se veprimi i Bushatit është ‘kritikuar’ nga kryeministri Rama dhe Gjiknuri, të cilët i thonë diçka nën dhëmbë ministrit.

Dita e sotme është shoqëruar me një sërë incidentesh ku kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka marrë vendimin për përjashtimin e deputetëve Klevis Balliu, Flamur Noka dhe Ervin Salianji nga Kuvendi.

Pjesë e dhunës ndaj kabinetit qeveritar janë bërë edhe deputetet e LSI-së të cilët hodhën sende të forta drejt tyre(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO: Momenti kur Ditmir Bushati i kundërpërgjigjet sulmit të Flamur Nokës”

 1. PR Freedom House says:

  Ata qe kane kujtese, a nuk ju kujtohet se kane 27 vjet qe kete sport kane luajtur te dy bandat e PS dhe PD, vetem e vetem per pushtet dhe garanci per te ardhmen e tyre jo para drejtesise.

 2. drino says:

  PUNE MALOKESH,KETA KUJTOJNE SE ESHTE VITI 91,SKANE FAJ MALOK HESAPI AQ MBUSHIN….

 3. PDrastët says:

  Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu…

  1. xixa says:

   PER PDrastet !!!
   Ne kete rast do afendoheshin edhe ato qe bejne Muuuuuuuuuuu.
   Aty jane bere te gjithe si gjela deti. Turp.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *