FOTOT: Çfarë nuk u pa nga seanca plenare, nga përplasjet me miell tek lagia me ujë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Situata e sotme parlamentare u shoqërua me momente tensioni ku opozita dhe mazhoranca shkëmbyen akuza dhe kudër akuza të forta duke shkuar deri në përplasje me sende.

“TemA” ka raportuar minut pas minuti të gjithë zhvillimet kryesore brenda seancës ku gjendja ka qenë mjaft e acaruar.

Më poshtë, në galerinë tonë virtuale po përcjellim dhe një grup fotografish nga dinamikat. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Çfarë nuk u pa nga seanca plenare, nga përplasjet me miell tek lagia me ujë”

  1. J says:

    Moj Monka. Sje e bukur, prandaj s’ te do Edvini.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *