FOTOT: “Kriminelët të largohen”, opozita shpalos planin për bllokimin e seancës

Opozita ka shpalosur disa pankarta në Kuvend.

Sipas ligjvënësve, kërkohet largimi i kryeministrit Edi Rama nga Parlamenti.

Deputetët demokratë, kanë apluar edhe mbi lirimin e protestuesve të Kalimashit të cilët mbahen ende në qeli. (TemA)

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/30177327_2129934493700107_2098404721_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/30177327_2129934493700107_2098404721_o.jpg","attachment_id":"871424"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/30177008_2129936220366601_1846516622_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/30177008_2129936220366601_1846516622_o.jpg","attachment_id":"871426"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/30174481_2129934533700103_1252809260_o-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/30174481_2129934533700103_1252809260_o.jpg","attachment_id":"871425"}]

3 komente në “FOTOT: “Kriminelët të largohen”, opozita shpalos planin për bllokimin e seancës”

  1. eri says:

    kriminelet thone arrestoni kriminelet,,, i arrestoni aty i keni

  2. "BOHOTINA" says:

    Krimineli, hajduti dhe spiuni thote : “Largoni Kriminelet” duke mbajtur parrullen ne duar.

  3. petrit says:

    I gjithe populli kerkon largimin e krimineleve dhe hajduteve nga kuvendi dhe e gjithe jeta shoqerore. Jashte nga parlamenti te korruptuarit berisha, basha, monika, noka, saliani (halabak) etj. se bashku kryetarin meta. Duket tashme qarte edhe amerika fori per te korruptuarin kryesor ne kete vend. Rama, Xhafa, e Marku kane per detyre te krijojne kushte per jete normale parlamentare. Cfare ben garda ne sallen e kuvendit, si mund te lejoje kete amulli?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *