FOTOT: Tension në Kuvend, Ruçi përplaset me Bashën: Lironi foltoren…

Ka nisur me tensione seanca e sotme parlamentare.

Pas fjalës së kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha deputetet e PD kanë bllokuar foltoren.

Ata kërkojnë largimin  nga seanca e sotme të Kryeministrit Edi Rama si dhe lirimin e 11 kuksianëve që gjykata la në burg.

Edhe pse kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi u bëri thirrje deputetëve të opozitës që të lirojnë foltoren ata nuk kanë pranuar.

Fill pas kësaj Ruçi ka ndërprerë përkohësisht seancën. (TemA)

10 komente në “FOTOT: Tension në Kuvend, Ruçi përplaset me Bashën: Lironi foltoren…”

 1. Dorina says:

  O c’e gjeti kete popull me keta kafshe parahistorike! Megjithese vete e kane fajin shqiptaret qe i zgjedhin.

  1. Freedom House PR says:

   Mos u merzisni, Rama takohet naten fshehurazi me Lulzim Bashen , i premton mosprekje dhe garanci per jeten dhe pasurine + 13 miliona per ndonje pallat tjeter te prishur dhe do kemi bashkqeverisje qe aq shume flet njeriu qe fitoi shumicen per te qeverisur vete.

   Hajde gjeje llogjiken e : ‘Deshirojme bashkpunim apo bashkqeverisje me opoziten qe humbi zgjedhjet’.

   Pra, kot mendoni se e kane seriozisht, kjo eshte loja e tyre , ket rradhe e kane keta te PD neser ata te PS dhe keshtu do vazhdoje vallja politike ne Shqiperi per aq kohe sa do kemi ne politike, mafjozet: Berisha_Meta_Rama_Basha.

 2. e mira says:

  Roma vc barcelona 3-0
  teater

 3. e mira says:

  Roma vc barcelona 3-0
  teater

 4. e mira says:

  Roma vc barcelona 3-0
  teater

 5. e mira says:

  Roma vc barcelona 3-0
  teater

 6. e mira says:

  Roma vc barcelona 3-0
  teater ..

 7. Kasandra says:

  Komedia mbaron nëse nuk lejohen të hyjnë në kuvend mjete goditëse…, mbetet shfaqja me gladiator. Kasandra

Lini një Përgjigje te Dorina Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *