FOTO LAJM: Rikthehet në Kuvend Saimir Tahiri, do mbajë 20 minuta fjalim

Pas një mungese të gjatë në seancat Parlamentare deputeti Saimir Tahiri do të rikthehet sot.

Ish ministri i Brendshëm do të jetë i pranishëm sot në Kuvend madje ka kërkuar dhe që të marrë fjalën.

Nga burime brenda Parlamentit mësohet se Saimir Tahiri do të mbajë një diskutim të gjatë prej rreth 20 minutash.

Tahiri do të flasë si deputet i pavarur.

Rendi i dites ne Kuvend 

Raporti i veprimtarisë vjetore të Entit Rregullator të Ujit për vitin 2017

Raporti i veprimtarisë vjetore të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për vitin 2017

Projektligj “Për ratifikimin e marrëveshjes, ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe qeverisë së Republikës së Kosovës, për vërtetimin e periudhave të sigurimit për realizimin e së drejtës për pension”

Projektligji “Për ratifikimin e marrëveshjes së financimit, ndërmjet Republikës së Shqipërisë, Republikës së Italisë dhe Komisionit Evropian, për programin Interreg V-B Adriatiko-Jonian (ADRION) 2014-2020”” (TemA)

 

 

 

1 komente në “FOTO LAJM: Rikthehet në Kuvend Saimir Tahiri, do mbajë 20 minuta fjalim”

  1. "BOHOTINA" says:

    Tahiri nje bastard. Le te mbaje fjalim jo 20′ po dhe 2000′, nuk ka ç’ thote? I vetmi faj i PS eshte venia e ketij delenxhiu ne krye te nje ministrie. Ky hajdut pasqyrash e kasetofone makinash ne adoleshence e zhvilloi me tej kete semundje qe e kishte prekur qe ne femini. Ky beri qe nje bande si PD + LSI ti pervishen PS duke mbuluar vjedhjet, bemat, gjemat, shitjet, koncensionet e perbindshme qe kane bere kur kane qeverisur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *