VIDEO: Momenti kur deputetja e LSI-së çan kordonin e gardës dhe sulmon Ramën

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka postur në faqen e tij në facebook një video ku shfaqet deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj duke hedhur ujë në drejtim të kryeministrit Rama në sallën e Parlamentit.

Sipas Ballës Saliu urdhëron Monikën dhe Lulin, Monika urdhëron Keidin dhe Floidën, Luli urdhëron Ervinin dhe Flamurin dhe këta shpërdorojnë mandatin e deputetit.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Aleanca kundër Reformës në Drejtësi dhe kundër Hapjes së Negociatave, dështoi sot në përpjekjen për të bllokuar Kuvendin.

Saliu urdhëron Monikën dhe Lulin, Monika urdhëron Keidin dhe Floidën, Luli urdhëron Ervinin dhe Flamurin dhe këta shpërdorojnë mandatin e deputetit.

Shikoni një vajzë të re me mandat deputeti, në një sjellje të papranueshme për këdo, për më keq për një vajzë të re.🤭

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO: Momenti kur deputetja e LSI-së çan kordonin e gardës dhe sulmon Ramën”

 1. Don kishoti says:

  Po mire mor zotni po kjo ne pergjithesi Prostituta i ka femrat deputete.

 2. Ilir Fieraku says:

  Rrugace former

 3. Demiri says:

  Shume e “zgjuar” kjo çupulina deputete. Mjer ai qe do te kaloj jeten me te.

 4. ela says:

  i ka be me lek iliri,ato per ilirin jane gati te flene me radhe per nje vit te gjitha,kejdi,nora,silva,klaudia dhe gjitha kuckat e lsi-se

 5. luli i vocer says:

  kete e ke shkerdhyer edhe Gezim kulufi

 6. Vasi luku says:

  Nje kaline tu leh ham ham me nje za te holle.oh çna e futi friken…kaline i themi nje qenushi te vooogel qe leh e me nder te ha ne prapanice…me pelqen kjo vajze kaline e lsi

 7. L leshi says:

  Dava kurvash…baxhella kujton se ben xhest te bukur por harron qe bota tall bythen me te.Shqiptaret idjote akoma se kane kuptuar se pse cirren Monika ,Sala dhe Luli por kur ta kuptojne do jete shume vone….popull idjot qe voton kriminelet dhe baxhellat….

 8. Evita says:

  Kur u be deputete edhe kjo shurrdhjesa ..,,,,

 9. Cohu Edo dhe rrasi karin ne goje gjith atyre aty poshte. Fillo me lulushin dhe salijanken te parat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *