VIDEO/ Sali Berisha: Revolucioni u zhvendos në Parlament, nxirr Ramën se është trap, trap dhe vetëm trap

Sali Berisha ka përshëndetur kaosin në Kuvend të shkaktuar nga deputetët e opozitës duke i inkurajuar që të mos lejojnë zhvillimin e qetë të saj.

Ish-kryeministri, përmes një video-selfie në Facebook, ka adresuar një mesazh ndaj kryeparlamentarit Gramoz Ruçi ku i thotë që të nxjerrë jashtë kryeministrin Edi Rama.

Berisha thotë se revolucioni u zhvendos në Kuvend.

Hapni “Facebook”-et të tërë të komunikojmë me popullin se i ka nxjerrë mediat jashtë. Gramoz nxirre jashtë që të vendoset ekuilibri këtu.

Ruçi: Lëri fjalët zoti Berisha.

Berisha: Nxirre jashtë njeriun që i ka bërë fyerjen publike më të madhe shqiptarëve që nga dita e themelimit të parlamentit deri sot. Nxirre jashtë njeriun që thotë vetëm trap, trap, trap. Nxirre jashtë njerun që urren Kukësin, siç urenin Nelën. Jashtë Ramën, kjo është fjala ime. Dil jashtë nga parlamenti o rrugaç. Trap. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

29 komente në “VIDEO/ Sali Berisha: Revolucioni u zhvendos në Parlament, nxirr Ramën se është trap, trap dhe vetëm trap”

 1. Tony uk says:

  Aty rri me video,por po harron se po te vjen ora ty bashke me familje!!
  Qesh kush qesh i fundit.
  Do ta shikojme burrnine kur te vene prangat qelbesire.

  1. zef says:

   o Sali k..i, po ik o te qifte lopa trurin ik se le nam.

 2. arben says:

  O trap I kalibrit boteror. Ne radhe te pare meso konceptet e revolucionit.Ti dhe grigja jote e ujqerve e cakejve te zbritur nga shpellat e Vicidolit si antishqiptare qe jeni dini te beni vetem kunder revolucion per te shkateruar Shqiperine.Meso o pjelle e DUB se revolucionin e ben populli per te permbysur rregjimet antipopullore dhe per ta cuar shoqerine njerezore perpara kurse ti e bastardet e tu gjithmone mendoni e veproni per te mbjellur fatkeqesi e mjerim ne Shqiperi.Hakmarja e zotit u ndeshkofte dhe ta shuaje krejt faren tuaj te mallkuar.Rrofte Shqiperija pa tradhetare.

 3. H says:

  Poshtë maloku ! E keqja absilute e kombit.

  1. kashi says:

   te shprsojme qe te kemi revolocion ne drejtesi te fusin ty sali brenda

 4. Shqipe says:

  Kriminelet berisha

 5. Lani says:

  Hajdutet e Shqipërisë kan frik reformen nuk kan faj jo burgu i pret

 6. I drejti says:

  Sali qen krimineli po shtrengohet laku. Se shpejti do shijosh burgun bashke me shpellaret e tu.Je qelbesira me e madhe e jetij vendi.Je kriminelJe hajdutJe vrasesJe maskaraJe qen

 7. domi says:

  vere ne tavoline celularin se na i more ment o gjysh i pjerdhur….

 8. Lumi A says:

  Salih Sheqerrja, Salih Karaxhici, Salih Fasllici, Salih Mulitanovici, Salih Kontrabanda, Salih Piramida, Salih Komunisti, Salih UDBja, Salih Dhendrri I Serbise, Salih Asfalia, Salih 96, Salih 97, Salih 98, Salih Embargo, Salih Tradhetari, Salih Vrasesi, Salih Gerdeci, Salih SHIKU, Salih Gazidede, Salih 21-Janari, Salih CEZi, Salih Penicilina, Salih Halja, Salih Mortja, Salih Skizofreni, Salih Marijuana…dhe lista vazhdon….

 9. Koba says:

  Sot Celula UDBASHE funksionoi ne Parlamentin Shqiptar.Antaret kryesore te Celules NUL NOKA dhe Lul Sumkapuci te ndersyer nga Sali Gerdeci e prishen seancen se po e ndjejne qe po u vjen FUNDI.Burgu i Pret dhe Konfiskimi i fondeve te vjedhura.Shqiperia do te Hapi Negociatat me BE dhe do te perparoje .Keta Krrica kujtojne se do te ndalin Marshimin e Shqiperise.Nuk keni mundesi te fshiheni .Populli u ka njohur mire .FERRI JU PRET.

 10. gopisti says:

  Frika nga burgu per zullumet e medha qe ka bere ndaj ketij vendi e ka degraduar fare si njeri. E ka te qarte te arthmen e tij dhe te familjes. Hajdut, vrases, tradhetar e tashti se fundi edhe i cmendur. Fat i keq per kete vend, qe kemi patur ne krye nje bastard i tille.

 11. Aqif Kopertoni e Xhemil disku, says:

  I ka ardhur vdekja plakut Mere, dridhet i gjithe koke e kembe……

 12. kukesiani says:

  Keto veprime qe po shohim ne parlamentin shqiptar, ne Kosove i thone “hajgare”.
  Nje shprehje popullore thote: “Me zagar para e pushkë në krah nuk shkohet me nda pleqni”, e thene ndryshe me zagar para e pushke ne krah nuk shkohet ne kuvend. Ne rast se presim te vije demokracia nga Flamur Noka me disa te tjere, kurre mos ardhet. Njerezve te dhuneshem duhet treguar vendi. Kjo qe shohim ne parlament eshte turpi i botes.
  Kisha nje kujtese per Flamurin, ndonese nuk e kam njohur kurre nga afer. A te kujtohet ajo lopa e fshatarit qe shtype ne Kukes para disa vitesh ne fushate elektorale. Po ai shoferi qe ngiste makinen a mos ishte oficer i SHIU-t i quajtur (B.SH), pyete pak Mimi Kodhelin se ku ndodhet ai oficeri.

  1. E says:

   Kafshë plakë i mare

 13. Lulushi says:

  O soj kurvash ote qifte deri te teme me soj e sorollop qe po mer me qafe popullin nga jugu ne veri o buce sali serbia kuksianet te qifshin ropt e shtepise

 14. J says:

  Maloku me kollare si gomari me violinë.

 15. Vuk Karaxhic (baba jot) says:

  Brënda qen.

 16. Azio says:

  Po a ka me trap,felliqesire,kriminel,hajdut,goje mut e trushkerdhate,tradheta I populli shqiptar,se c’je ti more pleh.Ora po vjen per ty.Tik,tak, tik, tak ne burg e nen dajak.

 17. Petriti says:

  Burgu duhet per kete pise!

 18. zi says:

  Merini prej gryke keta rob qira dhe hidhini ne lane,
  po ju prishin terezine,qetesine,bisnesin,turizmin,paqen,familjen.
  Akoma nuk u ngopen ,pa ngopesia te con ne tjetersim deri ne b.q.je,
  futuni ndonje hu ne b. qe te kenaqen.
  Bastardhet.

 19. Petriti says:

  Shqipetaret si ne Shqiperi si ne Kosove opozitat i kane te pista, dine vetem te vrasin shpresa!

 20. miri says:

  Revolucioni duhet te jete ipopullit SHQIPETAR qete qeroi ty fare bajge dhe ter karkadhit qe ke pase

 21. gomari says:

  UNE MENDOVA SE JAM UNE TE KJO FOTO POR QEKA KY GOMORI I MODH,AI ESHTE SOZIA IME…….

 22. Shqipe says:

  Kriminel, pis, hajdut, tradhtar

 23. Devolliu says:

  Kur do të arrestohet ky kriminel gjakatar, vrasëss i shqiptarëve, kryehajduti i pasurive të vendit, kryetradhtari i Kombit?

 24. Alban Dega says:

  PER CFARE REVOLUCIONI E KA FJALEN SALI BERISHA !?

  Sent from my iPhone

  Begin forwarded message:

  From: Alban Dega
  Date: April 8, 2018 at 3:32:08 PM EDT
  To: [email protected]
  Subject: Fwd: LUL SALI BERISHA NE HAGE !

  From: Alban Dega
  Date: February 20,2017 at 8:25:04 AM EDTm

  LUL SALI BERISHA+ … NE HAGE!

  Thirrjet per dhune e guerilje jane akte
  terrori

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Pasi u zgerlaq edhe nga Opinion i Klanit te Klanit te Vicidolit , dje dhe sot, lideri de jure i SHQUP-it, Lulezim Basha hoqi edhe maskat e fundit te demokracise se rreme e te degjeneruar prej ” bandes se gangstereve” te Sali Berishes, Fatmir Mediut, Flamur Noke Stanishicit…. dhe korporates se Krimit.
  Dje ai deklaroi hapur e pa maska se krejt protestat dhe potera e Korporates se krimit te organizuar te Sali Berishes nuk jane zgjedhjet e lira por parandalimi i 7 ligjeve te Vetingut dhe rrenimi i Reformes ne Drejtesi.
  Sot qehajai i Berishes ne krye te PD-se se Berishes shkoi edhe me tej.
  Me nje gjuhe qe te kujton me teper thirrjet e Fidel Kastros dhe Chegevares, ISIS-it e Eskobarit ai Iu drejtua “Xhuponeve te zinj ” falangave te murrme ala neonaziste, skuadroneve te vdekjes dhe njesiteve guerile me thirrjet per dhune e terror te hapur kunder nje qeverie dhe institucioneve te zgjedhura ne menyre demokratike!
  Ngrihuni ne kryengritje per permbysjen me dhune te rendit kushtetues te Republikes se Shqiperise eshte thelbi i kushtrimit te Bashes!
  ” Shpojuni gomat e makinave!
  ThyjunI xhamat e dritaret…
  Qelloni me grushta…
  Nxirrini jashte….
  … lufte do te kene!
  Adelante camaradas ! Perpara shoke lufte!
  Eshte thirrje e hapur per guerilje e terror e telallit te Sali Berishes dhe Bandes se tij te Gangstereve!
  Kryekriminelt me te medhenj te Shqiperise Sali Berisha, Lulezim Basha, Fatmir Medihoxha, Flamur Noke UDBa na bejne engjellin e antikrimit.
  Asnje i burgosur per krime te renda dhe i denuar me ndeshkimin maksimal , ate per jete, nuk ka kryer krime aq te renda sa secili prej cetnikeve dhe terroristeve te siperpermendur.
  Krime qe shkojne deri ne terror shteteror sic ishin ato te 28 majit 1996, katrahura me mbi 10 mije viktima e 97-es, nxjerrja ne prite dhe vrasja e Azem Hajdarit, grushti fadhisto- cetnik i shtetit i 14 shtatorit 1998, Gerdeci me qindra viktima, marreveshja Atdheshitese e Otrantos, ekzekutimi pa vendim gjykate e antikushtetues i Sali Bashes i 4 protestuesve te 21 janarit 2011 pikerisht aty ku kercet tallavaja e vallja e vdekjes se mercenareve te tyre!
  Asnje hajdut e bande kusaresh se denuar per vjedhje ne permasa te medha vec e vec e se bashku nuk kane vjedhur e plackitur sa cka vjedhur Banda familjare e politike e Berishajve vetem me Piramidat e Autostraden e Kombit.
  Po milionat e ” sypeshkaqenit” te Berishes dhe Fatmir Mediut ne Gerdec, interkoneksioni energjitik ne Kosoven i Shkerdhenit, tokat e helmuara te Argita Fazlicit e Lulezim Bashicit ne Durres !?
  Po CEZ- i Sali Kadafit dhe Shkelzen Milices!
  Mbi 3 miliarde euro u jane vjedhur ose tjetersuar shqiptareve dhe Shqiperise vetem gjate viteve 2008 – 2013 nga kjo Mafia e Kusarise, Vrastarise dhe Korrupsionit , MKVK, te Sali Berishes.
  E kryebanditet Berisha, Basha… dhe ish- ministrat e Brendshem te Republikes se Lazaratit, Lulezim Basha, Bujar Nishani, Flamur Noka kane goje e fytyre bashke me krye… kryebanditin Sali Berisha te na permendin Eskobara e deri edhe mbledhje Keshilli te Sigurise Kombetare per nje cironke te narkotrafikut.
  A e dini si e justifikoi dhe motivoi kete mbledhje Presidenti sakat nga trute e me shume nga shpirti katran i SHQUP-it po ashtu vjedhur nga banda e Berishes!?
  ” Per aresye se Balili dhe narkotrafiku perbejne rrezikshmeri shoqerore” ! Hajde President K… ari hajde me keshilltare koqe kandari.
  Rrezikshmeria shoqerore eshte ceshtje policesh lagjesh, prokuroresh te shkalles se pare!
  Keshilli i Sigurise Kombetare mblidhet vetem per ceshtje qe rrezikojne Sigurine Kombetare dhe ne mbledhje te jashtezakonshme ne gjendje lufte, si kjo qe shpalli sot kryebanditi e kryekrimineli Lulezim Basha.
  Cfare pret kryeprokuhori i Shqiperise Adriatik Palla e banda e tij e horave te Drejtesise !?
  Merret ne pordhet e intrigat e Bandes se Gangstereve te Berishes dhe me gjurme gishtash ne vend qe te urdheroje arrestimin ne flagrance te Lulezim Bashes dhe krejt bandes se Berishes qe fshihen pas tij per
  1- Cenim dhe rrezikim te rendit kushtetues dhe Sigurise kombetare per llogari e ne sherbim te RIA- a ruse, DIA-se serbe dhe agjenturave armike.
  2- Thirrje te hapura publike per dhune e terror kunder qeverise dhe institucioneve te zgjedhura ne menyre demokratike me mbi 1 milione vota.
  3….
  Te arrestohet ne flagrance Sali Berisha e Lulezim Basha per krimet e renda te tij te se kaluares dhe ato te sotme!
  Sot ai sterderdhi jo kupen, por cisternen e krimeve pa fund te tij kunder shqiptareve e Shqiperise !
  Lulezim + ne pranga!
  Sali Berisha ne Hage !
  Sot ! Neser eshte kurre!

 25. Aspirantja says:

  pse te dridhet dora Sali. paske mbaruar. ti sje per aty.

 26. USA says:

  REVOLUCIONI I PIDHIT TË SATEME MALOKU MUTIT KRIMINEL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *