Gjysmëfinalet e “Europa League”/ Arsenali përballë Atletikos, Marseille kundër Salzburgut

Eshte hedhur shorti i gjysmefinaleve te kompeticionit te “Uefa Europa League”.

Marseille do te perballet ne kete faze me skuadren e Salzburgut, ndersa çifiti tjeter gjysmefinalist do te jete mes Arsenalit dhe Atletiko Madridit.

Dy perballje qe pritet te dhurojne emocione dhe spektakel ku spikat dueli mes Arsenalit dhe Atletiko Madridit qe eshte cilesuar dhe si nje finale e parakoshme.

Ne oren 13:00 do te hidhet dhe shorti i fazes gjysmefinale te “Uefa Champions League”.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Gjysmëfinalet e “Europa League”/ Arsenali përballë Atletikos, Marseille kundër Salzburgut”

 1. e mira says:

  dhe bayern vs real
  roma vs liverpool

 2. e mira says:

  dhe bayern vs real
  roma vs liverpool
  po

 3. servili says:

  esht truk truk

 4. e mira says:

  e pate trukun! shihni orarin e postimit te “e mira”

 5. e mira says:

  e pate trukun! shihni orarin e postimit te “e mira”
  haha

  1. vini says:

   Epo mundsia ishte 5o me 50,thjesht kishe fat

 6. sukaj says:

  ku jane gazetaret sportive:
  te na thone si ka mundesi qw ky e ka gjet

 7. sukaj says:

  ku jane gazetaret sportive::
  te na thone si ka mundesi qw ky e ka gjet

 8. abani says:

  probabilitieti ishte me i vogel (33%)
  roma vs liverpol
  roma vs real
  roma vs bayern
  pra 1/3 (nje nga tre) jo 1/2 (nje nga dy)

 9. abani says:

  probabilitieti ishte me i vogel (33%)
  roma vs liverpol
  roma vs real
  roma vs bayern
  pra 1/3 (nje nga tre) jo 1/2 (nje nga dy)
  ?

 10. zana says:

  forca atletiko
  krenaria e madridit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *