VIDEO: Modeles i “shpërthen” gjoksi para kameras, Ermal Mamaqi “shkrihet” së qeshuri

Modelja Kejvina Kthjella di se si të tërheqë vëmendjen e medieve rozë.

Ajo së fundmi ka përshëndetur fansat e saj me një video provokuese.

Teksa Kejvina po xhironte një klip, i ka ndodhur një incident, pasi këmisha e saj ka shpërthyer në pjesën e gjoksit, dhe kjo ka shkaktuar shumë të qeshura.

Pas këtij incidenti ajo qesh me të madhe së bashku me Ermal Mamaqin. (TemA)

 

Pak stretching 🙆‍♀️ 😂

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *