VIDEO: Motoçiklisti shtrin përtokë policin dhe e rreh barbarisht në mes të rrugës

Tabloidi Daily Mail ka shpërndarë disa pamje ku shfaqet një motorçiklist duke rrahur barbarisht një efektiv policie.

Fill pasi ky i funidt e kishte ndaluar për shkeljen e kodit rrugor, agresori ka nisur ta sulmojë me fjalë dhe pastaj ka ushtruar dhunë fizike.

Kamerat kane fiksuar komplet ngjarjen e ndodhur në Gorsey Lane, Litherland në Liverpool. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO: Motoçiklisti shtrin përtokë policin dhe e rreh barbarisht në mes të rrugës”

 1. tori says:

  Hajde se celesat ne det ia hedhin. Ta shikoje b*then kur t arrasin brenda.

 2. prova says:

  e ka bere RUsia
  kemi fakte!!!!!!!!!!!!

 3. prova says:

  e ka bere RUsia
  kemi fakte!!!!!!!!!!!!!!

 4. prova says:

  e ka bere RUsia
  kemi fakte!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *