FOTOT: Emily Ratajkowski bëhet nostalgjike, ja ç’poston në Instagram

Emily Ratajkowski po shijon muajt e parë pas martesës ku duket se ka gjetur “princin e saj të kaltët”.

Modelja dhe aktorja e njohur është një prej personazheve më të ndjekura në rrjetet sociale ku deri më sot numëron të paktën 17.2 milionë fansa.

Ajo së fundmi është bërë mjaft nostalgjike duke postuar disa fotografi të vjetra.

Krahas tyre, n% galerinë tonë virtuale do të gjeni pozat e saj më të bujshme. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Emily Ratajkowski bëhet nostalgjike, ja ç’poston në Instagram”

  1. tarasi says:

    Erdhi vera doli bari
    Çvishuni kurva se na u çu *ari
    Veuni ne radhe se jam i pari
    Se Tarasi e ka si prasi….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *