FOTOT: Kelly Brook ju përshëndet nga dushi

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj trupore sa herë që i jepet rasti.

Dhe këtë gjë Kelly Brook në udhëtimin e fundit, në Marrakesh të Marokut teksa i  tregoi fansave trupin e saj me bikini.

38-vjeçarja postoi të shtunën në Instagram disa foto shumë provokuese në dush, e veshur vetëm me një bikini të bardhë. (TemA)

3 komente në “FOTOT: Kelly Brook ju përshëndet nga dushi”

 1. sokol says:

  i paska dhon duret zezakut ;qeka me nji tjeter

 2. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Na përshëndet o gop përsmari
  po që të na e heqësh krejt merakun
  afroju edhe pak ti objektivit
  e na trego një herë dafllakun!

 3. raul says:

  Kjo eshte femër jo si shoret e lesheliqise Kejdi, kerpacja,nora bythderrja, baxhella qe nuk ju vjen era femër por dalin pa pike turpi me dick ne dore para parlamentit taman si sharebajga,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *