Tabela e renditjes e Kategorisë Superiore pas javës së 29-të

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pas mbarimit te ndeshjes se fundit te Kategorise Superiore eshte konsoliduar dhe tabela e renditjes pas javes se 29-te.

Skenderbeu vijon i qete rrugen drejt titullit, ndersa Kukesi forcon pozitat ne vendin e dyte.

Lufta mbetet e forte per nje vend ne Kupat e Europes dhe per mbijetesen pasi distanca mes ekipeve eshte e afert.

Me poshte klasifikimi i Kategorise Superiore pas javes se 29-te.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *