VIDEO: Grabitën agjensinë e udhëtimit, por më pas… ja “merr” era paratë

Ky është momenti kur një hajdut i cili sapo kishte grabitur një agjensi udhëtimi humbet paratë e vjedhura që kishte futur pantallonat e tij pasi nisi të fryjë një erë e fortë.

Në video shihet hajduti i shoqëruar nga një grabitës tjetër, duke ikur nga skena me paratë që më pas ja merr era dhe i përhap në rrugë.

Ai përpiqet që të kapë pantallonat e tij për të ndaluar largimin e kartmonedhave, por është e gjitha e ishte e kotë.

Dy kriminelët vodhën një agjensi udhëtimi në Queens Walk, Manchester. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *