VIDEO: Grushte, shkelma dhe gjak në derbin e Serbisë, tifozët i vënë flakën stadiumit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ndeshja Cërvena Zvezda – Partizani është shoqëruar me incidente të shumta pas përfundimit të sfidës e cila përfundoi 2-1 në favor të Cervena Zvezdës

Pavarësisht fitores të ekipit vendas, tifozët në shkallët e stadiumit e shndërruan këtë takim në një arenë lufte.

Ultrasit serbë, çanë rrethimin e tribunave ku ishin pozicionuar dhe vrapuan për tu përleshur me njëri-tjetrin.

Pamjet filmike flasim qartë dhe nuk kanë nevojë për koment. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

5 komente në “VIDEO: Grushte, shkelma dhe gjak në derbin e Serbisë, tifozët i vënë flakën stadiumit”

 1. DURRSAKU says:

  UNE MENDOJ SE ESHTE TEUTA

 2. Duka largohu says:

  ky eshte kampionat ……
  jo si ky ketu ku duka ben ca i don trapi
  ia ka vene synin KAMZES sivjet

 3. rrypi says:

  grushta shqelma gjak miell televizora ne parlamentin shqiptar kunder norieges :)))))))

 4. Kokat hengshin says:

  Kokat hengshin race muti

 5. DITA says:

  VELLEZRIT E MYL NOKES E SAL HALE VICIDOLIT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *