VIDEO: Mohonte akuzat se përdhunoi të miturën, por testi i ADN zbulon faktin tronditës

55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dhe e la shtatzënë.

Edhe pse Biba ka mbajtur qëndrim mohues ndaj përdhunimit të të miturës, si gjatë hetimit ashtu edhe në gjykim, analiza e ADN-s që ju bë foshnjës së sapolindur, konfirmoi atësinë e tij.

Ka qenë 55-vjeçari që i ka kërkuar gjykatës, kryerjen e analizës së ADN-s, përgjigjet e së cilës kanë rënduar pozitën e tij proceduriale.

Ligor Biba u denoncua nga e mitura në Tetor të vitit të kaluar, pasi infermierja e fshatit zbuloi se vajza ishte në muajin e 8 të shtatëzënisë.
Procesi gjyqësor ndaj Bibës po zhvillohet në Gjykatën e Korçës, pasi Gjykata e Pogradecit nuk ka seksion për të miturit./abcnews.al/

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO: Mohonte akuzat se përdhunoi të miturën, por testi i ADN zbulon faktin tronditës”

 1. BERISHA LARGOHU says:

  Ky eshte shqiptaria, mund te jete edhe opozitar tani sepse Opozita mbron edhe krimet. Opozita doli te mbronte edhe Stresin 😂😂😂😂😂😂👎👎👎👎

  1. Edkari says:

   Opozita merret me gruan tende .

   1. PTUUUU,,, says:

    Edhe me motren dhe fisin tat,,,robqir

 2. Drenicak says:

  Te pushkatohet.
  Jemi ber me shtaz se shtaza me arab se arabet me turq se turqit.

  1. XBoom says:

   E çfarë lidhje ka kjo punë me turqit dhe arabët,
   na trego se pse jemi me te mirë se ta ose pse ata janë me te keqijë se ne.
   Përdhunime ka gjithkah mor i mjerë dhe ate njesojë,
   aj austriaku Josef Fritzl, kish dhunu femien e ti me vite dhe kish mbajtë pengë.
   Po per rastin Natascha Kampusch ke degju.

   Ec ikë leshojë dhitë se pena nuk te shkonë.

 3. Alban says:

  Nuk e di vetem varja ne litar, mund te bente pune ne kete rast.

 4. Ramy says:

  Mbani ment Brenda vitit lajmin qe do vari veten ne burg. Keto jane burgjet e demokracise. Te Varun dhe vari veten thone. Pavaresisht krimit te rende

 5. Dibrani says:

  Mendoj qe ky fenomen ka egzistuar shum me shum kohe preparò sec na duket neve cudi.

  Gjithmon me eshte dukur absurd dukuria Shqiptare ndaj motres ….nje xhelozi dhe fanatizem i pa-pare nga familja kundrejt nje pelqim nga nje djal i huaj apo dhe fqinj ,…shpesh her jane vrare dhe gjakosur fise te tera.
  Ky fenomen me ka shtyr te besoj ka lidhje me incestin
  Dhe kete paragjykim ndaj ketij lloji fenomeni e kam qe kur isha 15 vjec ,…per ne ate koh ,..nuk merrej vesh se cfar eshte normal dhe jo normal.

  I mbanin vajzat mbyll,..ca I shoqeronin vet,..ca i rrihnin
  Imagjino sharja nga motra shikohet si tabu,..nga nena dhe kalohet,..por nga motra smban.
  Mendoj qe ka dicka me shum sec duket ne kete fanatizem dhe xhelozi te ashtuquajtur shqiptare.

Lini një Përgjigje te Drenicak Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *