FOTOT: Bukuroshet ruse “sfidojnë” të ftohtin, dalin me bikini në borë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Rusët hodhën poshtë zemërimin nga “Lufta e Re e Ftohtë” me Perëndimin dhe po shijojnë  rrezet e diellit.

Më shumë se 1,525 skiatorë ruse u zhveshën në bikini dhe pantallona të shkurtra për të festuar ngjarjen vjetore të fundit të stinës së dimrit në Siberi.

Edhe pse temperaturat ishte tepër të ulëta kjo nuk i ka ndalur ruset që të dalim me bikini dhe të tregojnë format trupore.

Bukuroshet ruse u mblodhën për të festuar në vendpushimin siberian të Sheregeshit, në rajonin e Kemerovës në malin e Altai-t. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT: Bukuroshet ruse “sfidojnë” të ftohtin, dalin me bikini në borë”

 1. undefined says:

  tak gjella a te ngrihet apo jo???

 2. undefined says:

  tak gjella a te ngrihet apo jo????
  te na e rruaje ‘rika

 3. undefined says:

  tak gjella a te ngrihet apo jo????
  te na e rruaje ‘rika

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *