FOTOT: Femra seksi e showbizz-it britanik “arratiset” në Maldive

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo mund të konsiderohet si një ndër femrat më të bukura të showbizz-it britanik.

Charlotte Crosby vijon të jetë mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer nga fansat e saj.

Bukuroshja 27-vjeçare ka nisur pushimet e saj shoqëruar nga i dashuri i saj Joshua Ritchie.

Fotografët kanë mundur t’i shkrepin disa fotografi ku çifti shfqet mjaft i dashuruar.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *