FOTOT: Një “vajzë” 60-vjeçare si Sharon Stone

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo konsiderohet si një nga ikonat seksi të kinematografisë.

Dhe madje, edhe tani që ka mbushur të 60-at.

Sharon Stone ka treguar në eventin e fundit që mori pjesë, se pavarësisht viteve, ajo ka një formë të shkëlqyer fizike.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *