FOTOT: Transparente si Bella Thorne  

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj trupore.

Dhe mbrëmjen e së dielës Bella Thorne  tregoi format e saj teksa ishte e pranishme në festivalin A-list në Indio, Kaliforni.

Aktorja 20 vjeçare kishte guxuar me veshjen teksa ishe (zh)veshur me një fustan transparent. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *