FOTOT: Transparente si Bella Thorne  

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj trupore.

Dhe mbrëmjen e së dielës Bella Thorne  tregoi format e saj teksa ishte e pranishme në festivalin A-list në Indio, Kaliforni.

Aktorja 20 vjeçare kishte guxuar me veshjen teksa ishe (zh)veshur me një fustan transparent. (TemA)

                 Loading...