FOTOT: Vajza e Eli Farës poston pozat intime me të dashurin në krevat

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Marina Fara ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave.

Vajza e këngëares së njohur Eli Fara, ka bërë disa postime mjaft provokuese pas ndarjes me një biznesmen kur po shijonte një romancë të bukur.

Pas prishjes së fejesës, Marina u përfol për lidhje të reja ku së fundmi ka nxjerrë një partner zyrtar.

Ata shfaqen në shtrat duke u puthur dhe Marina duket e lumtur.
“Zyrtare”- shkruan ajo teksa i mbulon fytyrën patnerit. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

9 komente në “FOTOT: Vajza e Eli Farës poston pozat intime me të dashurin në krevat”

 1. Kurvari autobuzave says:

  Epo dardha nen dardhe do bjere

 2. Albania says:

  BEJ MAMA TE TE NGJAJ PO KUJT DO TI NGJAJE KJO BAXHELLA TE EMES SE SAJ SE DHE AJO KRYEBAXHELLE ESHTE

 3. mirel says:

  Lere mo tere ato poza. Nje Marina, 10 Tema.
  Lajm per dite te hene

 4. BRSS says:

  KJO ESHTE ME SUPER KURVE SE E JEMA

 5. Enno says:

  ….. O Usta Murat!

 6. ceni boston says:

  eee kjo ja kalon mamit te vet!

 7. Xha Brahua says:

  Duket kjo qe eshte e “virgjer”……kot i bine ne qafe. “Lume” ai qe e ka marre kete “virgjereshe” me GOP 12cm te gjate dhe 5cm te gjere!!

 8. Luu says:

  O tema!
  Kujt i plas trapi me ke qihet vajza e Elit apo vete Eli?

 9. Une says:

  Po sot politikanet kurva dhe hajdute kane moral dhe te gjithe te tjeret jane budallenj qe nuk shfrytezojne Bashen ,Lulen e kam fjalen , apo Monen me Liken,per te bere ca para pavaresisht se mund te jene te pista! Shqiperine dhe Ballkanin e ka pushtuar mania per t’u pasuruar “no matter what” me c’do kusht duke harruar se nje dite te pret burgu!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *