FOTOT: Ylli i “Spice Girls”, në pushime me parukierin…

Mel B ka nisur pushimet e saj.

Ylli i “Spice Girls” ka zgjedhur Kaliforninë për t’u relaksuar.

42 vjeçarja është kapur “mat” me parukierin e saj, Gary Madatyan.

Mel B dukej mahnitëse pavarësisht kritikave për të pasmet e saj dhe tonifikimin. (TemA)

                 Loading...