FOTOT: Ylli i “Spice Girls”, në pushime me parukierin…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mel B ka nisur pushimet e saj.

Ylli i “Spice Girls” ka zgjedhur Kaliforninë për t’u relaksuar.

42 vjeçarja është kapur “mat” me parukierin e saj, Gary Madatyan.

Mel B dukej mahnitëse pavarësisht kritikave për të pasmet e saj dhe tonifikimin. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *