VIDEO: Fantazmë? Dera hapet vetë dhe fshesa çuditërisht fillon të lëvizë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti i habitshëm kur dera e një garazhi hapet vetë në mënyrë të papritur.

Në video shikohet se teksa dera hapet, një fshesë ‘fluturon’ dhe fillon të lëvizë çuditërisht.

Pamjet janë filmuar rreth orës 5:30 në një stacion policor.

Ka qënë Policia e NSW e cila postoi  videon në faqen e facebook-ut e cila është bërë menjëherë virale në rrjet. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO: Fantazmë? Dera hapet vetë dhe fshesa çuditërisht fillon të lëvizë”

  1. Muli says:

    E çfarë ishte kjo?Një derë që hapet me pulat dhe një fshehë që nuk e sheh njëri të lëvizi vetë, dhe një celularaxhi që është aty për ta filmuar.🤔

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *