VIDEO: Fantazmë? Dera hapet vetë dhe fshesa çuditërisht fillon të lëvizë

Ky është momenti i habitshëm kur dera e një garazhi hapet vetë në mënyrë të papritur.

Në video shikohet se teksa dera hapet, një fshesë ‘fluturon’ dhe fillon të lëvizë çuditërisht.

Pamjet janë filmuar rreth orës 5:30 në një stacion policor.

Ka qënë Policia e NSW e cila postoi  videon në faqen e facebook-ut e cila është bërë menjëherë virale në rrjet. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...