VIDEO: Nëna zihet me adoleshentët për të mbrojtur vajzën e saj

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Nëna e një adoleshente në Nju Jork është përfshirë në një përleshje në mbrojtje të vajzës së saj gjatë një sherri.

Video e incidentit qarkulloi në internet kur Esmeralda Caasada doli në mbrojtje të vazjës 14-vjeçare jashtë kolegjit gjatë konfrontimit me disa studentë.

Casado thotë se vajza e saj Rshely ka qenë shpesh objekt bulizmi.

Por menjëherë pas arritjes së saj në shkollë, një grup studentesh filluan ta godisnin dhe ajo ia kthente.

U desh ndërhyrja e policisë që arrestoi Casadon. (TemA)

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *