VIDEO: Sherr masiv mes 20 personash, i riu terrorizon kundërshtarët me hanxhar në dorë

Ky është momenti tronditës kur dy grupe djemsh përleshen fizikisht, ndërsa një person merr një hanxhar dhe fillon të sulmojë kundërshtarët e bandës së tij.

Përleshja e dhunshme ndodhi vetëm pak metra larg stadiumit të skuadrës Aston Villa, në Birmingam.

Në pamjet filmike duket se si agresori përpiqet të largojë një grup djemsh me hanxhar në dorë.

Në sherr morën pjesë 20 persona, dhe pati disa të lënduar.

Është dashur ndërhyrja e policisë për shpërndarjen e tyre. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Sherr masiv mes 20 personash, i riu terrorizon kundërshtarët me hanxhar në dorë”

  1. Altini says:

    Une nuk shoh ndonje anglez te kjo video…

    1. Ali Pashe Tepelena says:

      Anglezet jane edhe me kafshe se kta…. femrat angleze jane putanat me te degjeneruara qe ekzistojne, gjysma e anglezve jane bastarde qe nuk dine ke kane baba, pijne alkol dhe kokiane is kafshet, te shendoshe etj etj, te perzier masivisht me zezake

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *