Vijon “eksodi” nga LSI tek PS, i ikin edhe këshilltarët e Bashkisë në Lezhë (emrat)

Largimit nga Partia Socialiste për Integrim për t’ju bashkuar PS sa vijnë edhe rriten dita ditës.

Së fundi LSI i ka ikur tre këshilltarë të Këshillit Bashkiak të Lezhës.

Por në këtë këshill ka pasur dhe lëvizje të tjera të dy këshilltarëve të partive të vogla për t’ju bashkuar PS.

Konkretisht emrat e këshilltarëve që iu bashkuan PS janë:

Ferdinad Ndoj LSI

Hasan Muça LSI

Agim Doda LSI

Ndrek Gazulli PAK

Erind Ndreca G-99

Ndërkaq përveç largimeve të fundit nga stukuarat e partisë në Lezhë, LSI i janë larguar këshilltarë thuajse në të gjitha bashkitë e vendit duke filluar nga Vlora, Fieri, Berati, Skrapari, Shkodra, Kukësi, Elbasani, etj. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Vijon “eksodi” nga LSI tek PS, i ikin edhe këshilltarët e Bashkisë në Lezhë (emrat)”

 1. Xha Teme says:

  Mos e quani as “eksod” as “hemorragji”. Thjesht djemte plangprishes kthehen ne shtepine e tyre te vertete.

  1. Al Nakba says:

   Mos i shani tradhetaret e PS. Keta jane bij dhe bija te PPSh ashtu si dhe 90% e miltanteve ne Tema.
   Kush shan keta ka share veten!
   I ka lind nana Parti per pak rehati!

 2. Moni says:

  Sheh enderra ne diell pa e zene gjumi Monen e thote ishalla nuk eshte e vertete qe me largohen nga lsi.keshilltaret. E thote me vehte mbameni se ua tregoj une qefin atyre. Po vje behari o Munika e do te shterrojne dhe deputete. E kuptojne qendrimin tend pre nje servilje,e etur per pushtet e pasuri. Nuk te bejne dobi kampingjet me te rijte,cadrat e ngritura ne Syri kalter. Bej nje dush trurit tend e do te bindesh se ku je.

  1. raul says:

   shume shpejt cizmeparticka e baxhelles do mbetet vetem me grupin e sharebajgave kejdi dhembcakallen, floida surratufon , nora bythderren, shezai flokelyerin , dhe manjan isisin , kjo force e pare e ka marre rrugen e mutit qysh kur cizmja fluturoi ne parlament. kjo eshte forca me e urryer ne shqiperi, ,,,,

 3. Bobi says:

  Mori rrugen per Janine dhe LSI

 4. Cuku says:

  Po fillon te kurohet Shqiperia nga kanceri ,,,

 5. Cuku says:

  Po fillon te kurohet Shqiperia nga kanceri ,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *