FOTOT: Bukuroshja bionde tregon hiret trupore

Romee Strijd është një modelet më të mira në botë për të brendshme femrash, e cila ka mbi 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe  së fundmi biondja seksi 22 vjeç ka promovuar të brendshmet e reja të Victoria’s Secret.

Ajo ka publikuar dy imazhe në Instagram, teksa ka treguar hiret perfekte trupore, duke reklamuar të brendshmet. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Bukuroshja bionde tregon hiret trupore”

  1. Lani says:

    Cfar bukuroshje kjo gje cofme qenka duke vdekur per buke h buk te lutem se cofe o zgjebe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *