“Meriton t’ja lash këmbët me flori”, komentuesit i “përvishen” Arminës: S’ka nevojë, Berisha i ka të lara me gjakun e viktimave

Deklarata e Armina Mevlanit se vjehrri i saj Sali Berisha meriton t’i lahen këmbët me flori, ka shkaktuar mjaft revoltë në rrjetet sociale ku dhjetra qytetarë kanë shprehur zemëratën e tyre.

Të ndjerë të provokuar nga fjalët e saj, komentuesit kanë shprehur indinjatën e tyre ku i kujtojnë patneres së Shkëlzen Berishës të gjitha dramat që i janë shkaktuar vendit prej familjes së re që ajo ka.

Ndërkohë, disa shkojnë më tutje ku i kujtojnë gjakun e viktimave që kanë rënë si pasojë e papërgjegjshmërisë së qeverisjeve “Berisha”.

“Nuk ka nevojë t’ja lash me flori se i ka të lara me gjakun e viktimave të 1997 që e nxiti ai, me gjakun e viktimave të Gërdecit që i vrau ai, me gjakun e 21 janarit që i ekzekutoi ai”, i shkruan një komentues Arminës duke i kërkuar që të mos flasë me krenari në këtë pikë pasi lëndon plagët e shqiptarëve.

Mevlani njihet për jetën e saj luksoze që pas lidhjes së saj me djalin e ish-kryeministrit ku herë pas here e pasqyron atë në rrjetet sociale. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

41 komente në ““Meriton t’ja lash këmbët me flori”, komentuesit i “përvishen” Arminës: S’ka nevojë, Berisha i ka të lara me gjakun e viktimave”

 1. Bad boy says:

  Tema mund vetem te ja rruan bolet djalit te sali berishes – ju merreni me te kurse ai as qe ju njeh ose ju njeh si disa BYTHQIRE E BYTHLEPIRES QE NUK KENI PAR OSE PREKUR NJE PIDH TE BUKUR KURR NE JETEN TUAJ SE ZAKONISHT JA FUTNI MASHKULLI MASHKULLIT.. te pakten falenderone Arminene zenin se me fotot e saja ua ngreh shpesh e ju ben te shkoni ne wc per te masturbuar duke endrruar ate ne shtrat-PSH MERO ENDRRON ARMINEN E GRIDEN E PERFUNDON ME KAR NE BYTH TE TAULET BALLES OSE DUKE E BERE BYTHLEPIRJE EDI RAMES

  1. KClO3 says:

   O Baddy qenke shume ekspert ne disa fusha, nga gjuha duket se punoke ne sektorin e duhur.

   1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


    O Armina
    në sevda
    lum si Zeni
    që të ka.
    Boll i bëre
    fresk Sytopit
    tani bëja
    qefin gopit.
    Për dashninë
    boll na rrejte
    se Sytopja
    vdes për vete.
    Sa për Salën
    ti e di
    s’lahet muti
    me flori.
    Plot si ty
    ne kemi par
    leri pordhët
    dil për [email protected]

    1. O Zot says:

     ARMINA kot ska punuar mevlani ne TVSH mos i gzofte spiunlleqet babi.

     O Zot ver dore qe te themi ka Zot.

  2. Dritan says:

   Bad boy! Djali i Saliut eshte bole i gjithi, ashtu sikur ti…..por mqs ke merak bythen, hajde te te qijne nje here Taulanti dhe keta te tjeret qe te ta shohesh sa gango je… Edi ju qiu te gjitheve, si qelbesira qe perpeliteni si bisha te terbuara…. ik te te qije djali i Saliut tani, te te rrasi edhe ndonja bole, si ai mjeku qe e qinte ne bythe….

  3. Berti says:

   Ti ore bad boy qenke nje shkerdhate e vrases qe mbron hajdutet e k/ kriminelin e Shqiperise.
   Shume shpejt dhe disa si ty do te shoqerojne ne burg vrsesin.

  4. Kujtimi says:

   Burgu I LAN KEMBET SALI QENI DHE XENI

  5. Good boy says:

   Ta mbeshtes mendimin deri ne rreze. Ah dhe per Armrenen e kam nje sugjerim ta laje Derrishen kemb e koke me ar te perveluar keshtu del nje kallep floriri qe dhe like floriri do ta kishte zili. Ndoshta ne vend te bronzit te skenderbeut do te vendos kallupin e k. arit te Berrishes si statuje ne Presidence

 2. S.L. says:

  O Armina, o k..e pa tru, jam plotesisht dakord qe t’ia lajme kembet por edhe koken me flori.
  Ty t’i ka ngrene dhija librat dhe te ka vdekur mesuesja e kimise qe diten e pare qe te ka takuar, por po ta tregoj une se floriri piken e shkrirjes e ka 1064,8 °C.
  Ah, do te marr ca flori Skrapari qe t’i vishet mire pas kembeve atij plaku nopran dhe kriminel.

 3. h says:

  Edhe për Eva Braunin, Hitleri ishte njeriu më i mrekullueshëm në botë.

  1. AMELA says:

   Bija e babit nga TVSH te fala Mevlit puthja Doktorit.

 4. Mine says:

  Poshtë KUÇKAT dhe KRIMINELËT 👎!

 5. shqipe says:

  Armina!
  Ne ate shtepi ku te solli dhe ty “Fati”, se shpejti do bjere bomba dhe kjo do te ndodh’ me patjeter!… Te keshilloj t’ja mbathesh,(Mender pirdh dhe mbi sy peshkaqenin), sa nuk eshte von,ndryshe do ikesh per dhjam qeni,si ata qe te rrethojne aty… Mere serjozisht kete qe sa t’a thash,ne te kundert….. ne te sateme vafsh prap!

 6. Bad boy says:

  Bad boys mund vetem te ja sjellni motrat e juaja te ju a fut karin e madhe gjigant qe ka mu ne pidh – JU JENI BYRHQIR DHE BYTHLEPIRES TE RILINDJES OSE RIPJELLJES SE HORRAVE THE BUSHTRAVE TE XHAXHIT ENVER- IKNI ORE QELBESIRA …

  1. shqipe says:

   O BOb a BUB!
   Me mire sill, tët moter,gruan dhe te tëm,qe te ka pjerdhur jo te ka pjellur,rrac muti,serb i peshtirosur,ptuuu….

  2. Dritan says:

   Bad boy! O rrot kari, te te qijne ty dhe rracen e kurvave qe ke pederast.

   1. Bad boy says:

    Te ftoj per dark sonte se do bej ca grosh e kur te bej mutin ta mbushi gojen plot mos harro sjelle edhe motren tende ti me lepij bolet..flm

 7. edhe plumbin nuk duhet te harxhosh per ate kriminel,vetem litari ben pune

 8. taraboshi says:

  Po kur te futet ne burg Berisha yt i vogel do shkoni e ta shikoni dhe aty te beni takim specjal dhe te kujtonit udhetimet tuaja ne te gjithe boten me perate e gjakut te popullit , prandaj mos u merzit se gjaku nuk behet uje ose gjaku nuk shkon kot .

 9. undefined says:

  Mjere ky popull nga kush eshte qeverisur !

 10. Mira nga Tirana says:

  Ke te drejt Bad boy me te vetet ky MERO BAZE EDHTE PEDERAS DHE BYTHLEPIRES ! Flm

  1. Dritan says:

   Mira nga Tirana! Moj kurve, ju te Saliut rrini ne maje te karit si bucet qe qihen ne mes te rruges.

 11. Bad boy says:

  Pederas eshte pak kultur ta quesh MERO BAZEN KY ESHTE TIPIK BYTHQIR NE VEND TA PASTES SE DHEMBEVE KY PERDOR SPERMEN E TAULET BALLES DHE LALI ERIT KURSE ERION PLESHTI -BRACE VETEM MUTIN E BEN NE GOJE TE MERO BAZES SE PAK SI I SHKURT 3X KARI IM = Erion Pleshti-brace

  1. Ciu ciu says:

   Ku ke tru te kuptosh Mero Bazen ti more idiot e koqe kandari. Duhet te jesh down nga shpellat e Viçidolit.

   1. Bad boy says:

    Ti qenke pidh me koqe si me duket mua apo jo paske deshire me te lepir Taulet Balla dhe me te qir ne byth MERO BAZE APP JO? Flm

 12. agimi nga Maqedonia says:

  O Mira nga Tirana dhe Bad boy jeni me shkerdhatat qe une njoh. Po u shterngohet litari nga vetingu dhe po ju vjen rradha edhe juve qe te jepni llogari. Sala cjap plak serb dhe shkelzeni qeni balo ju ka qire grate dhe nent6ar e famijet. Familja berisha ka per te perfunduar shume me keq se Hitleri. Do ta shikoni kur te vdese Sala (ishalla sa me shpejte), qe nuk do ti shkojne as farefi i tij, per gjemat qe i ka bere ketij populli. Shikoni dokumentet e Gardes se Republikes se cfar urdherash ka dhene Sali serbi plak cjap kur ka qene President, per te zhdukur popullin e jugut ne vitin 1997-1998. Shikoni vjedhjet e medha qe ka bere kur ka qene kryeminister. Shikoni urdherat qe dha per ndertimkin e demontimit te armeve ne gerdec dhe se si vrau 28 veta. Shikoni urdherat qe dha per vrasjen e 4 personave me 21 janar, qe ishin me duar ne xhepa. Cfar te permendesh per kete Hitler te dyte. Ishalla e paft zoti dhe e zhdukt sa me pare.

 13. Koba says:

  Pergatitu moj Armina te hapesh nje dyqan per Gojore se Klani ku ke hyre i ka ditet te numruara.

 14. Nuk ngelet borxh pa lare salishpelle says:

  Ta varrosin te gjalle salishpellen nuk i lan gjynahet qe bere bashke me lul baxhellen e Tiranes
  Por nje gje eshte e sigurte qe do tja zhdukin kelyshet e mortes sali nga toka Shqipetare

 15. Bad boy says:

  Hajde AGIM HAJDE PO KE TI NDONJE MOTER TE MIRE PER KARIN TIM APO APO I KE BYTHET E MIRA PER MERO BAZEN E TAULET BALLEN?

  1. Sali Berisha says:

   Or ti Bad boy, se shpejti do kapesh sapunin ne burgun e Shkodres, e do provosh ate te timin, pak mosha e ka zvoglu po punen e ban, edhe zeni jem e ka te mire, edhe per para per Arminen e babs, edhe per ty nga mbrapa or ti, meqense je vetem per ate pune. Grosh do kemi aty sa te dhihemi e ti do kesh kaken e zenit vetem, se e jemja eshte shume me ere, do ja jap lulit tim. HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

   1. Bad boy says:

    Si tallesh ti me BAD BOY ORE – shko afer shtepise se Dr BERISHES E TA HEDH PAK MUT NE GOJE PASTAJ SHKO TE ZENI EDHE AI TA HEDH PAK MUT NE GOJE PASTAJ TE LULI GJITHE ASHTU SE KUR TE VJEN MJE QIT NGA BYTHA MERO BAZE TA FUT KARIN E NUK TA LERE ME HEDH NE RRUGE OSE SHKO BEJE NE TAVOLINEN E GRUPIT PARLAMENTAR TE PARTISE SE RIPJELLJES KURSE KARIN E MEROS ME MUT E LEPIJ SIGURISHT TAULET BALLA !!! Flm

    1. Zen Berisha says:

     Mire thote babi im, ti Bad boy, ske pune me fol per hallatet tona…nese do me I provu prit pak, sa te bashkohemi ne Qytetin e bukur te Shkoder loces, po do jemi jo rahat se te tjeret do na shohim, kur te bejme dush. Mos ki merak se kam edhe per ty penisin edhe Arminen. Me vjen keq se babes ka fillu si puno mire kalladaku. Pos mos ki gajle, ne kemi per ty boll aty mrena…edhe fekale ka sa te duash, po e shof se I paske qef se I permend shume ashtu si me larte. Mos u merzit o burre se do kete me bollek,ske ce do ate te Meros, e te tjereve…te del e te tepron edhe e jona….ka edhe fara kungulli mrena….grosh of mo…sa te shkrihen damarret, se ne si familje e kemi qe mutin e japim falas, jo per gjo po rrine te dera me rradhe e na e kerkojne. Ca thu ti me lale, o Badi I boyes, mos u merzit lali…ok? Tashi mylle kete se do flej e kam Arminen sonte ska shku n sfilat. Lene tani se erdhi era te dera.

    2. Zeni jot says:

     Po Karin e Zenit nuk e permend moj Karmina, me fal Bad boy? E do vetem per vete? Se ke se e kane pas zon te tjeret perpara…ti po merr meturinat e asaj qe eshte ne Suedi…hahahaaaa…

     1. Bad boy says:

      Zoteri kam nje pyetje per juve ju a LINI me BYTH APO QIHENI ME BYTH SE MERO EDHE LE ME BYTH EDHE QI ME BYTH PO E KA EDHE NJE ZANAT TJETER KY EDHE E FUT NE GOJE KARIN ESHTE MASTER PER ORAL TE KARIT ESHTE SHUME I MIRE .. TAULET BALLA E VLERSON SHUME EDHE LALI ERI PO PO EDI RAMUTI E PREFERON BYTHLEPIRJEN NGA MERO SDI PSE ASHTU!

 16. Koba says:

  Moj Mira nga Tirana nuk thuhet Pederas.Po Ai Miku qe ta RRAS.Ik e bashkoju Karmines e dilni ke semafori se po perendon Vakti Juaj I felliqur.
  Dhe nje Pershendetje per Gopistin per Fjalet Pe Ari qe i thote Pisave te haleve te Kombit.

 17. 😡 says:

  Ah, morrtja që s’ju merr, të na lini rehat, or plera hajdut!

 18. Big boy says:

  Kush do bast qe Bad boy eshte dora vete Karmina?

 19. Bad boy says:

  IK ORE BYTHQIR KU E NJEH TI ARMINEN KU PJERDH ARMINA PER JU AJO ESHTE NE GJI TE ZENIT KURSE JU ME KAR NE DORE ME BYTH DREJT MERO BAZES! Flm

 20. Emigranti says:

  Moj cup, mos tet ritet mendja se cke mar. Nje sypeshkaqen qe e urenjn shqiptaret, per bemsat, vjedhjet dh rasjet qe jan ber nga poshtersit e ti dhe pasurit qe ka ven ne kuriz te shqiptarebve dhe nen omprellen e sali qenit , jo etem ne Gerdec CEZ, po kudo ku futete hundet, per te vjedhur e pasuruar, qe tani para se tju futete ne krevat, u tregoi milonat e vena e vjedhura e te vena ne SHqiperin e varfer. Ai floriri qe kerkon tija lash kembet saliut, esht ai qe ben ti cdo menjgjes, dhe me ate, tja lash fytyren e ka teper, por e meriton.

 21. Shpellari i rrjedhur nga trute says:

  Po të ishte për ty , moj kokë boshe , mund të thoshe
  se Saliut i duhet lëpirë edhe prapanica , siç bëni të
  gjithë ju këllirat e këtij vendi , por ja që nuk janë të
  gjithë këllira e llum në këtë vend !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *