“Qytetarit dixhital i iku zëri”, komentuesit tallen me Berishën pas çeljes së negociatave

Raporti i Komisionit Europian që rekomandon çeljen e negociatave me Shqipërinë, siç duket nuk është pritur edhe aq mirë nga ish kryeministri Sali Berisha i cili reagon për çdo mesazh që i shkon dhe sot nuk gjen forcë të shkruajë disa radhë për këtë lajm pozitiv për interesin e vendit.

Kjo ka nxitur që mjaft komentues të nisin ta ironizojnë në postimet e tij të vjetra duke i kërkuar të reagojë.

“Qytetarit dixhital i iku zëri” i shkruan një qytetar në rrjetin social Facebook.

Ish kryeministri deri më tani nuk ka shkruar asgjë dhe postimi i tij i fundit ka qenë para 6 orësh. Po ashtu edhe kryedemokrati Lulzim Basha nuk ka reaguar ende për vendimin e sotëm. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në ““Qytetarit dixhital i iku zëri”, komentuesit tallen me Berishën pas çeljes së negociatave”

 1. Tr says:

  Me ate qytetarin do te shkembejne habere ne REC .

 2. Aspirantja says:

  cfate prisni prej tyre. ata duan vetem ata te marrin flamurin.

 3. Shqiptari says:

  Mos hartoni se para 6 oresh fermerit dixhital nga Lushnja i kishin vjedhur lopen dhe per kete humbje te madhe Edi Rama duhet te kish dhene doreheqjen.

  1. Prostituta Kombetare Sali says:

   Te duket pune e vogel humbja e lopes mor kamunist?!
   Bashke me Mulin, Aldo Bumcin dhe Agim Docin po organizojme mbrojtjen territoriale kunder hajduteve te vegjel!
   Nuk guxon kush apo jo me na vjedh mue, Rames dhe Metes edhe nave pa dit gja, kupton ti apo jo?!
   Nave po kontrollojme drogen, armet, hipotekat e jo me mos te kontrollojme hajdutet e lopeve!

 4. Besua says:

  Kur te shkruajn serbet dhe ruset atehere do shkrujne keta plera se aq sa u gezuan serbet dhe ruset aq jan gezuar sal rrotk..i e njeriu qe qesh ai trimi madh qe ben revoltat e medhaja.te fala plerave te kombit

 5. Eagles says:

  Po keta presin bashkim me rusi-serbi nga na doli kjo

 6. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  O popull shqipëtar
  një tjetër lajm na vjen
  qyqarit dixhital
  i hyni llapa mren.
  *
  E keqja nuk ka fund
  nuk dihet ç’a ka ngrënë
  po pjerdh por pa dobi
  se kaps na qenka zënë.
  *
  Urgjent u nis Armina
  flori ka marr në pajë
  ca kile i ka shkri
  Që këmbët ti ja lajë.
  ***

 7. Qytetari durrsak says:

  Drejtesia e re qe do te filloje te veproje realisht ne Shqiperi, do te te dergoje aty ku e ke vendin, ne bangon e te akuzuarve, o Sali Berisha. Nuk shpeton dot, as ti, as femijet e tu, as edhe bashkepunetoret e tu te bindur, nga akuzat qe ju presin nga Prokuroria, ne te ardhmen e afert.

Lini një Përgjigje te Aspirantja Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *