“Ditë e re, gomarllëk i ri!” Çuni i Fahriut sfidon Nard Ndokën, ja “perla” që shkriu rrjetin

“Ditë e re, gomarllëk i ri”, kjo duket se është moto e deputetit Klevis Balliu.

I njohur për perlat e tij gjatë intervistave që jep, demokrati nuk ka kursyer as edhe mbrëmjen e djeshme.

Djali i Farhri Balliut, duke folur për hapjen e negociatave, ai deklaroi për Ora News tekstualisht kështu: “Rekomandimi është gjë e mirë, se duhet për
integrimin”.

Ky konstatim i hap direkt sfidë kolegut të tij Nard Ndoka i cili gjithashtu njihet për “bëmat” që përcjell.

Balliu njihet edhe për batutën e famshme se librat shkruhen para se të botohen. S’na ngelet gjë tjetër, veçse t’i urojmë suksese Partisë Demokratike me deputetin e ri të listës “Basha”.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

18 komente në ““Ditë e re, gomarllëk i ri!” Çuni i Fahriut sfidon Nard Ndokën, ja “perla” që shkriu rrjetin”

 1. Koba says:

  Nga fekalja prap fekale DEL.

  1. Nuk e kam me Balliun e madh por me te voglin. Beni mire mos e nxirrni bashke me baban kete bukuranin. Ky eshte mire te dale me ate miiiiisssssin qe ka zgjedh. E them kete se kur dek dhe ky dhe ajo sikur vijme pak ne qef. Pir dhe keta te dy( ky dhe ajo) e kan qef mikun. Balliu i vogel pizon me bukur kur e ka ne goje si puro.

   1. Orj says:

    Mire se e dimë tani te gjithë se ky ka dalë k… Me zile por nuk e ndihmon as i jati sepse me k….. se i biri

    1. gani says:

     ……….edhe njoni mo i bukur se tjetri…….

 2. Demokrati says:

  Mut i jati,mut i biri,mut ai qe beri tane.

 3. vlora.vlora says:

  beme baba te te ngjaj ,gomar i jati gomar i biri

 4. agimi nga Maqedonia says:

  ky eshte djale komunisti, sepse prinderit mbaruan shkollene Partise se Punes ne Laprake Tirane. Me shkolle3 partie te punes mamaja e tije punoi ne institucionin e pavarur te Kontrollit te Larte te Shtetit. Balliu i vogel nga veprimet arithmetikore eshte vetem bire kurve.

 5. Armandi says:

  Mos ja vini re ,xhevairet , e ka trashegimni , ky xhevairi .

 6. Jimi says:

  Bem gomar te te ngjaj!?

 7. Pun gomeresh,,,,po sqe gomar, nuk hyn dot tek PD,,,,,edhe pak dhe do ta rinovojne partine,,do ta quajne, partia e GOMEREVE demokrat,,,PGD

 8. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

  Mut i Jati shurr i biri.
  Cfar do prinsi tjeter nga keta bythlepirsat e Berishes.

 9. Fatos Xhepexhiu says:

  Aubeel

  Po pse i fyeni gomeret,keto qenie kaq inteligjente,duke i krahasuar me Ballinjte?!

 10. BRSS says:

  MUTE I JATI. MUTE I BIRI MUTE AI QE BERI TE JATIN

 11. gomari says:

  KUSH ESHTE ME I BUKUR UNE APO FARIU…????

 12. Rrok Cubi says:

  Hekuran monoshtiri~tha~mut i jati ,mut i biri,mut ai qe beri tane,mut dhe ai qe beri evlane.

 13. Cuku says:

  Gazeta Tema mos e fyeni Deputetin.
  Emri I tij I vertete ne gjendje civile eshte
  KRRIC GOMAR BALLIU,,,
  GOMAR eshte emri I babes,,,,

 14. Dimeri says:

  Edhe me i dobet se nliveli i Balliut,kur perdorim fjale ofenduese.
  Keshtu eshte kur deputet te ben partita e Babit !
  Si do kalonte dita pa Noken che Balli un ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *