Çfarë po ndodh me LSI-në? Edhe ish ministri i Metës del krah Tahirit

Teksa LSI braktisi Kuvendin për shkak të prezencës së ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, disa prej figurave kryesore të saj duket se nuk janë në të njëjtën linjë me vendimin e kryetares së partisë Monika Kryemadhi.

Pas deputetit Robert Bitri, i cili zgjodhi të qëndronte në sallë edhe pasi kolegët e tij të opozitës zgjodhën të largohen, fotografi Agim Rama ka fokusuar një tjetër moment ku ish ministri i Mjedisit nga radhët e LSI-së Lefter Koka ka shkëmbyer një përshëndetje miqësore me Tahirin.

Këto dy momente tregojnë një mosdakortësi të brendshme të kësaj force politike ku nganjëra anë e sulmojnë dhe nga ana tjetër e përqafojnë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Çfarë po ndodh me LSI-në? Edhe ish ministri i Metës del krah Tahirit”

 1. Zigur Qarri says:

  E takon Lefter Koka,Ministri gangster miliarder i Ilir Metes.
  Ne te hyre te autostrades Durres-Rrogozhine,djathtas,
  “Ministri ambjentit” Lefter Koka,devijoi rrugen e plazhit,
  uli shpejtesine,dhe ngriti karburantin e tij!!!
  Kjo nuk ndodh as ne vendin me te korruptuar ne Afrike,
  dhe me e keqja,askush nuk flet.Llum,i gjithi llum.

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   Me LëSëInë,
   e Mona Baxhellës
   dhe Ilir Hajdutit?
   Ka marrë me shpejtësi tatëpjetën
   në Rrugën e Mutit!

 2. anonim says:

  Tero ben mire te largohesh sa me pare nga Baxhella, nuk te takon ty te rrish ne nje grup me sharebajgat me dick ne dore,,

 3. mirel says:

  Tregojne mosdakortesi thite Tema.
  Tregon qe jane breke e bythe nje o Tema
  Mosdakortesite e ketyre hajduteve mund te jene vetem pre tregjet. Po jane tregjet ne rregull dhe ata jane ne rregull.
  Ky parlament eshte si selia e Kumbarit.
  Aty mblidhen gjithe korleonet e Shqiperise

 4. Koba says:

  Respekte Z.Koka.Nuk eshte Kostum per TY LSI me Mona baxhellen..Rri puno per Durresin se atje ke Folene dhe njerzit qe te duan dhe te respektojne..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *