FOTOT: La punën si stjuardesë për tu bërë… pornostare

Një stjuardesë e British Airways ka lënë punën e saj për t’u bërë një yll pornografi, shkruan MailOnline.

Laura Birbeck prej dy vjetësh punonte si stjuardesë, por nuk ishte e kënaqur pasi thoshte se fluturimi i vazhdueshëm ishte i lodhshëm.

Për këtë arsye 27 vjeçarja  vendosi që të linte punën dhe të fillonte një profesion të ri atë të aktores së fimave për të rritur.

Ajo tani punon si për një kanal televiziv në Babestation të quajtur Studio 66, në të cilën shikuesit mund të thërrasin dhe flasin me vajzat live në transmetim. (TemA)

1 komente në “FOTOT: La punën si stjuardesë për tu bërë… pornostare”

  1. andrea says:

    ok te ndjekim shembullin e demokracis

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *