FOTOT: Në festival me vajza që dalin… topless

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Festivali muzikor “Coachella” frekuentohet shumë nga të rinjtë, por megjithatë ka dhe admirues tepër besnikë të eventit, të cilët e shohin koncertin vjetor si një shfaqje mode apo mundësi për të eksperimentuar me stilin e tyre.

Ndërkohë që fustanet “boho”, ekspozimi i trupit dhe kurorat me lule janë kthyer në diçka të zakonshme, duket se risia e këtij viti në festival është “bodypainting”.

Shumë vajza të reja hoqën bluzet e tyre dhe dolën topless  duke mbuluar me bojë apo perla pjesët intime të trupit.  (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *