FOTOT: Saimir Tahiri rikthehet në Kuvend, përqafohet nga kolegët

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka qenë sot i pranishëm në Kuvendin e Shqipërisë, pas një mungese të gjatë.

Ai mbërriti në seancë ndërkohë që punimet kishin nisur.

Tahiri ka qenë vetëm, teksa i është drejtuar hyrjes së Kuvendit, ndërkohë u mësua se ai kishte kërkuar që të fliste 20 minuta në Kuvend, gjë e cila nuk ndodhi.

Sapo është futur në sallën e parlamentit ai është takuar dhe është përqafuar nga koleget dhe kolegët e Partisë Socialiste.(TemA)

 

3 komente në “FOTOT: Saimir Tahiri rikthehet në Kuvend, përqafohet nga kolegët”

 1. Skerdi says:

  Te gjithe gallate bejne. Edhe me Berishen paska bere ca batuta. Keta jane ata qe “urrehen”.

 2. Zigur Qarri says:

  Perqafuan gangsterin?!Çeshte ky afeksion per te keqen?!
  Llum,i gjithi llum!

 3. ELIOT says:

  s eshte ne burg ky hajduti ;;;; rama fut ne burg kuksianet qe protestojne ndaj varfersie po ky i korruptuari qe vodhi miliona na del ne mes te tirones ;;;bravo demokracia e rames;;; e p s ;;;; urime ;;

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *