Tahiri reagon për të tretën herë: Ja kush më filmoi sot dhe një paralele me 21 Janarin

Deputeti Saimir Tahiri ka reaguar për të tretën herë për ditën e sotme, ku përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka ironizuar ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Kur gjyqin ta ben djalli…
Ky qe fshiu kamerat e Kryeministrise ne 21 Janar e nuk u denua, sot me filmonte mua 😁” shkruan Tahiri. 

Gjatë punimeve të seancës plenare, ish-kryeministri është përplasur verbalisht me ish-ministrin e Brendshëm dhe rrjedhimisht braktisi sallën. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Tahiri reagon për të tretën herë: Ja kush më filmoi sot dhe një paralele me 21 Janarin”

 1. Zigur Qarri says:

  Kur djallit ja ben gjygjin Djalli.
  Nje nga shkaqet qe Tom Doshit ju ndalua hyrja ne Amerike,ishte edhe nxitja e dhunes ne
  protesten e 21 Janarit 20011,qe ishte paraprogramuar te kishte viktima.Familjet e fatkeqeve
  te Gerdecit nuk moren asnje Lek,ata te 21 Janarit mbi 2 milion Euro!!!Berisha dhe Basha nuk
  u denuan jo sepse fshine kamerat,sepse kush qelloi ishte e faktuar,por sepse nuk deshironte
  Rama.Rama e mori pushtetin fale viktimave te 21 Janarit,te cilet i pagoi me 2 milion Euro,per
  “te qetesuar ndergjegjen”e vet dhe per te mbyllur çeshtjen qe mund ti kthehej ne nje bumerang.

 2. Njeri i thjeshte says:

  Kam shume qejf qe Tahiri te dale i pa fajshem dhe dua te shoh premtimin e tij kur tha qe pastaj do flase e do meret me te tjeret.

  1. Albani says:

   Tahiri tha qe ne qofte se e denojne do te marre dhe te tjere pas,duke lene te nenkuptohej qe akoma dhe presidenti merr 7% te fitimeve te narkotrafikut.
   Perse more njeri I thjeshte,a mendon qe leviz mize dhe jo me droge pa vulen dhe bekimin e kapadainjve ne parlament,kryeministri dhe presidence…..
   Mos u bej naiv.

 3. Albani says:

  Te nderuar komentues,duhet te komentojme pa ngjyra e dorashka.
  Sajmir Tahiri ne cdo rast heq paralele dhe paralele.
  Nuk tregon pafajesine,por aresyetohet qe te tjeret kane bere me keq nga ai,prandaj kam nje propozim qe besoj qe do tju plotesoje te gjitheve,qe; kjo drejtesi,nqs eshte me te vertete e pavarur nga askush tua beje ne..t qe nga Berisha,Basha,Meta,Tahiri apo dhe Rama qofte.

 4. Albani says:

  Te heqesh paralele dhe te akuzosh te tjeret nuk te ben te paster e te pafajshem.

 5. Albani says:

  Tahiri tha qe ne qofte se e denojne do te marre dhe te tjere pas,duke lene te nenkuptohej qe akoma dhe presidenti merr 7% te fitimeve te narkotrafikut.
  Perse more njeri I thjeshte,a mendon qe leviz mize dhe jo me droge pa vulen dhe bekimin e kapadainjve ne parlament,kryeministri dhe presidence…..
  Mos u bej naiv.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *