Tahiri reagon për të tretën herë: Ja kush më filmoi sot dhe një paralele me 21 Janarin

Deputeti Saimir Tahiri ka reaguar për të tretën herë për ditën e sotme, ku përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka ironizuar ish-kryeministrin Sali Berisha. “Kur gjyqin ta ben djalli… Ky qe fshiu kamerat e Kryeministrise ne 21 Janar e nuk u denua, sot me filmonte mua 😁” shkruan Tahiri.  Gjatë punimeve të seancës plenare, … Continue reading Tahiri reagon për të tretën herë: Ja kush më filmoi sot dhe një paralele me 21 Janarin