Tymuese e tension në gjykatë, Salianji e ka marrë veten pas videos erotike: Këta janë bij nënash të pafajshëm, bij k*** janë në parlament

I gjithë grupi parlamentar i Partisë Demokratike është shpërngulur në Shkodër për të mbështetur 11 kuksianët e arrestuar për protestën në “Rrugën e Kombit”, të cilët sot kanë dalë para apelit për të kërkuar lirinë.

Nderkohe qe jane hedhur tymuese dhe ka perpjekje per te tensionuar situaten dhe bllokuar procesin e dhenies se venditmit.

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho i kërkoi kryeministrit të pranojë që këta qytetarë janë të pafajshëm dhe të tërheqë akuzën nëpërmjet policisë.

Por më i ashpër ka qenë deputeti tjetër i PD-së Ervin Salianji i cili foli me gjuhën e ish-ministrit të Brendshëm duke thënë se këta protestues janë bij nënash të pafajshëm, ndërsa disa bij k*** janë në parlament.

Edmond Spaho: Nuk i drejtohemi drejtësisë. I jemi drejtuar kryeministrit sepse ai pranoi që ka vepruar gabim me taksën e rrugës së Kukësit. Ndërkohë është vërtetuar me prova, me fakte, me filmime, me të gjitha që arrestimi i tyre ka qenë i jashtëligjshëm, në shkelje të kodit të procedurës penale, pa fakte, me një gjyq që tashmë është vërtetuar që ishte farsë.

E për rrjedhojë i takonte kryeministrit qëe pranoi se ishte gabim të tërheqë akuzën ndaj tyre nëpërmjet organeve të policisë të cilët kanë kërkuar tek prokuroria arrestimin e tyre. Prandaj i jemi drejtuar kryeministrit, ta tërheqë, të pranojë edhe në këtë rast që këta janë të pafajshëm dhe i ka mbajtur për motive politike brenda. Do të hyjmë në seancë sepse seanca është publike, sa kohë që nuk ka një vendim të gjykatës për ta zhvillaur me dyer të mbyllura. Kemi ardhur të shprehim mbështetjen në përputhje me ligjin ndaj tyre.

Ervin Salianji: Këtu janë 11 bijë nënash të cilët janë në burg padrejtësisht. Ndërkohë ca bij të tjerë pavarësisht parave që kanë bërë bëjnë si të ndershëm në mes të parlamentit. Ata që flasin si bij k***, Saimir Tahiri, Edi Rama. Punë k*** është bërë kjo punë. Ndërsa këta janë në hall të vet, për 13 mijë lekë për të hyrë në shtëpi. Ne do jemi përherë në ndihmë të qytetarëve.

REMOTE_ADDR:[]

18 komente në “Tymuese e tension në gjykatë, Salianji e ka marrë veten pas videos erotike: Këta janë bij nënash të pafajshëm, bij k*** janë në parlament”

 1. Qytetari i thjeshte says:

  Punen e kurvave e di mire ti mo djalke!!!!
  Pyet edhe Grigjen nese e harron.

  1. Kujtimi says:

   Keta jan guip BANDITESH
   Cfar ben prokuroria

   1. Xxl says:

    Disa janë në burgë kurse deputeti seljan benë seks me

   2. Xxl says:

    Disa janë në burgë kurse deputeti seljan benë seks me deputeten grida ozotë cfar behet

 2. true says:

  burg talibaneve, Iku koha e Saliut dhe Azemit qe digjnin shqiperine per te siguruar karriken e tyre.

 3. Geri says:

  Te q…grigjen o salianus.

 4. Mario says:

  E para te bofsha mamin kurve ty Salinjan,sepse dhe ty te boni kurve.Tashti sa per Sqarim dihet qe dhe Grida osht kurve por ty te rraste trongllin para se gjoja tha bojshe.Ju jeni kurva nga I pari qe kishit e deri ke I funit qe jeni.Dhheni beshty te gjith.Ti Po kerkon me kembengulje virgin qe te provosh dhe sapunin.

 5. Grida says:

  Prandaj jane problem keta homot(salianusi)se kane pervec problemeve te meshkujve edhe egoizmin e femrave .

 6. hajduti i hoteleve says:

  ) Mondi shkurtabiqi, ti nuk ke as organet gjentale te rregullta per te bere seks. Nuk te beson njeri ty se ke qene punonjes i rezervave te shtetit, qe dihet se kush mund te drejtoj rezervat e shtetit, vetem komunistat. Ti vodhe ne shitjet e hoteleve kur u bere minister, me hile nepermjet Aleksader meksit kur ishte kryeminister. Ti u pushove nga puna dhe tu dha ultimatum nga KLSH-ja nepermjet ish Kryetarit te KLSH-se z. Blerimn Cela, njekohesisht edhe deputet i PD, qe te mos punonje me ne administraten e shtetit shqiptar per vjedhjet e medha dhe sidomos te hotelit 15 katesh, Tirane. Sa ke vjedhur me zv.ministrin tende.

 7. sailanji says:

  edrejta fiton !! Provat se kush eshte slianji apo grida dolen atehere cfarte presi populli nga keta njeres te degjeneruar e te semure per sex !! fuck jou te degjenuar !! zoti po mbron popullin !! ska me besim !!

 8. pensionisti says:

  O shqiptare ! Mos i mbucim 24 ore,kur t’na udheheqi ky adolishenti i mesazheve ,apo kjo Grida e apartamenteve te shitura nga dy -tri here ….. O zot, mos e dhente te presim shpetim nga Selianji. !

 9. ceni boston says:

  ket pune e di nga mami i vet ty buzequmeshti!

 10. tir says:

  E ka 100% kete shprehje per vete dhe Griden, bene nama te te ngjaj.

 11. Astrit says:

  O ervim ku je o ervim??? Me kane hum ca zogj kurve… shif i her mos i ke verdalle. Po a ka me zog kurve se ty o ervim salijani?

 12. xoni says:

  E nxori kaptinen ky kurvari dhe kurva,po ku kane moral kurvat,lum PDja qe i ka se parti kurvash e hajdutesh o bo,fatkeqesi per cfar luftum e çfar fitum,keshtu o kur bi ne dore te horrave.

 13. ta says:

  ta zeme se i ka futur brenda rama,po per te djegur dhe shkateruar,apo nuk ka gje se i paguan populli? nuk kane faj ata por ata qe i kane paguar.

 14. Berti says:

  O Salianji o pederast o te q….sha robt po si ske turp e del para kamerave.
  Kur ben dhe si gangster ky majmun.

 15. Devolliu says:

  O banditë të Sali Kriminelit; ata persona që shkuan në protestë me leva, me vare, me bomba e me zjarrvënëse nuk quhen protestues por quhen KRIMINELË dhe duhet të dënohen.

Lini një Përgjigje te tir Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *